Kısa sürede üretim ve hızlı kuruluma sahip Karmod’un prefabrik sosyal tesis yapılarıyla hemen kazanmaya başlayın. Yatırımcı olarak prefabrik sosyal tesis projenizden beklentiniz ‘İnşaat sürecini en ekonomik şekilde hızlı bir şekilde tamamlayayım ama müşterilerime de maksimum konfor sunan bir işletmeye sahip olayım.’ yönünde ise Karmod, yatırımınız için en isabetli sosyal tesis yapı tercihi. Aslında her yatırımcının tercihi bu yönde ama bu beklentiyi başarıya dönüştürebilmek için doğru bir marka ile çalışma konusunda herkes sizin kadar şanslı olmayabilir.

Dinlenme tesislerinden restoranlara, otellerden özel etkinlik salonlarına kadar hangi alanda ihtiyacınız varsa, Karmod uzmanlarıyla sizi dinler, en doğru şekilde anlamaya çalışır ve yatırımınız için en doğru projeyi size önerir.  Yatırım büyüklüğüne göre size özel tasarlanan proje, kabulünüz sonrası saat veya günlerle ifade edilen kısa sürede modern tesis hatlarında ön üretim gerçekleştirilerek kurulum yerine sevk edilir. Profesyonel montaj ekiplerimizce yerinde kısa sürede kurulumu tamamlanan tesis yapınız kullanıma hazır olarak size teslim edilir.

Karmod yapı modeli, klasik mimarideki yapı modellerine göre çok sayıda üstünlüğe sahip. Çelik üretim sisteminin verdiği avantajla mimarideki estetik tasarımlara imkan sunar ve bunların üretimini milimetrik olarak gerçekleştirir. Statik değerlendirmede yapı güvenliğini sağlayan “H” kolonlar duvar blokları içerisine gizlenebildiğinden, maksimum genişlikte mekanların tasarlanarak hazırlanmasına imkan sağlar. Bu durum diğer yapı modellerine göre çok daha ferah mekanların elde edilmesini kolaylaştırarak yapıyı daha konforlu kılar.

Karmod sosyal tesis yapıları, yapı izolasyonuyla da öne çıkan üstünlüklere sahip. Kullanıldığı iklim bölgelerine göre duvar ve çatı bloklarında özel yalıtım malzemeleri uygulamalarıyla yapıda maksimum ısı ve ses izolasyonu sağlanabilmektedir.

Fonksiyonel kullanımda plan ve modellerde uzmanlarca hazırlanıp teknolojik hatta güvenli yapı sistemiyle üretilen sosyal tesis yapılarımız, hızlı kurulumun yanı sıra fiyatlarıyla da çok cazip.
Güvenliği, uzun ömürlü kullanımı ve yalıtım gibi üstünlükleriyle diğer yapı modellerini aratmayan prefabrik sosyal tesis yapılarımız, konfor ve estetiğiyle beraber ekonomik fiyatlarıyla bir adım önde. Dinlenme tesisleri, restoranlar, kafeler, eğlence alanları, sinema salonları, konferans ve seminer salonları, misafirhaneler, oteller, wc/duş üniteleri ve benzeri yapılar sosyal tesis yapı komplekslerimizin arasında yer almaktadır.