Hakkımızda Sektörde Dünya'nın lider firmasıyız

Kurulumu kolay, hızlı ve pratik yaşam çözümleri olan prefabrik ürünler her geçen gün hayatımızda yer ediyor. Hem iş dünyasının ihtiyaçları hem de bireylerin yaşamı için zengin çeşit barındıran prefabrik yapıların betonarme yapılara göre birçok avantajı bulunuyor.

Hazır yapılar alanında öncü, sektöre yön veren, 5 kıtada 120’yi aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile alanında lider markadır. Karmod Prefabrik, hazır yapı sektörüne ilk ürününü 1986 yılında sundu. O günden günümüze,  prefabrik yapı ürün çeşitlerini arttırarak daha büyük hedef kitlelere ulaşıyor.

Karmod Prefabrik’in ar-ge ve teknolojiye verdiği önem, nitelikli insan kaynağı, etik çalışma anlayışı, ihtiyaca göre ürün geliştirme gibi özellikleriyle Türkiye’nin birçok kurumsal markasına çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Kamu kurumlarından özel sektöre; askeri tesislerden havalimanlarına kadar birçok alanda çözümler geliştiren Karmod Prefabrik, bugüne kadar Türkiye ve  Dünya’da önemli çok  sayıda yerli ve yabancı markaya hizmet verdi.

prefabrik

Çalışma Ekibimiz

Çevresel, sosyal ve ekonomik sonuçlara önem veren uzun ve gururlu bir geçmişimiz var.

prefabrik

Sektöre Yön Veriyoruz

Prefabrik yapı teknolojileri konusunda sektöre yön veriyoruz.

prefabrik

Dünya Markası Karmod

5 Kıta, 120 ülke ve 900'den fazla proje ile geleneksel yapı kültürünü değiştiriyoruz.

0

Farklı Kıtada

0

Ülkede

0

Başarılı Projeyi Tamamladık.

0

Yıldır Sektöre Yön Veriyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İnsanları sağlıklı ve güvende tutmaya kararlıyız.

Betonarme yapılardan ziyade daha doğa dostu bir yapı çözümü olan hazır yapılar, insana ve doğaya zarar vermeyecek şekilde tasarlanır. Aynı zamanda kurulumu da betonarme yapılara göre daha basit ve hızlıdır.

Alanında En iyisiyiz

5 Kıta, 120 ülke ve 900’den fazla proje ile geleneksel yapı kültürünü değiştiriyoruz.​

prefabrik

Sürdürülebilir

prefabrik

Tam Zamanında

prefabrik

Modern Teknoloji

prefabrik

Güncel Tasarımlar