Karmod Çelik Konstrüksiyon Evler villa konforunu uzun ömürlü ve güvenli bir evde yaşamak isteyen bilinçli kullanıcıların tercihi. Adında da olduğu gibi bu evlerde kullanılan çelik profil örgü sistemi yapılar ‘çelik gibi sağlam’ ve uzun ömürlü. Bu çelik örgü sadece taşıyıcılarla sınırlı kalmayıp, duvar karkaslarıyla çatı karkaslarının tamamında yer almakta olup evler bu yönüyle deprem gibi her türlü istenmeyen durumlara karşı maksimum güvenlik sağlamaktadır. Çelik malzemenin kırılma yapmayan esnekliği ile olası sarsıntıda bina sağa sola hafif esnemelerle güvenle ayakta durmaktadır. 

Çelik ev örnek projelerimiz

Çelik ev daha az bütçelerle konfor beklentisi yüksek olanların tercihi. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Karmod ev modelinde yapı güvenliğinde sadece taşıyılar değil duvar blokları da çelik karkaslarıyla adeta omuzlayarak yapı güvenliğini daha da yükseltmektedir. Duvarlar arasına gizlenmiş duvar kalınlığını geçmeyen taşıyıcılar ev içerisinde maksimum genişlikte ferah ve ergonomik kullanımda mekanların oluşmasına önemli katkı sunmaktadır. Bu konforuyla konut adeta villa tercihlerini bile gölgede bırakmaktadır. 

Çelik sistemin verdiği bir diğer avantaj da bina içinde ve dışında alternatif kaplama uygulamalarına imkan sağlayarak estetik tasarımları kolaylaştırmasıdır. Çelik konstrüksiyon ev standart kaplamaların yanı sıra cam cephe, aluminium cephe kaplama, ahşap kaplama gibi cephe kaplamalarının tamamının uygulanmasına imkan sağlamaktadır.

Yüksek izolasyonla enerji tasarrufu bu evlerde. Çelik karkas içerisine mineral yün döşemesi, ardından osb kapaması, nem bariyeri katmanı (ısı köprüsünü önleyiçi), daha sonra M profil üzerine fugalı taş desen veya diğer uygulamalar yapılmaktadır. Bu örgü çatıda da devam etmekte olup Karmod çelik ev her yönden yüksek ısı yalıtımıyla öne çıkmaktadır.

Ev uzmanlarınca tasarlanarak tek katlı veya iki katlı projelendirilen yüksek güvenlikli, uzun ömürlü Karmod modern evler teknolojik üretim tesislerinde kısa sürede hazırlanmaktadır. Kurulum yerine demonte sevk edilen yapılar yine Karmod uzmanlarınca çok kısa sürelerde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edilmektedir.
Karmod’un hafif çelik evleri, güvenilir, uygun fiyatlı ve çabuk inşa edilen çözümler sunmak için modern teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Hayalinizdeki tasarımı düşündüğünüz zaman hiçbir kısıtlama yoktur. Hafif çelik konstrüksiyon, dayanıklılık, güvenlik, kusursuz yapı, çevre dostu olma, esneklik ve düşük maliyetli fiyatlar gibi birçok avantajı sayesinde dünyadaki en popüler konut modelleri arasında yer almaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Ev Kurulumu

Sizde Bir Çelik Ev Sahibi Olun!

Vidasız yapı teknolojimiz ile depreme dayanıklı çelik villalar.