Askeri yönetim karargahları başta olmak üzere askeri eğitim tugayları, alaylar, bölükler ve karakollarda ihtiyaç duyulan binalarda kısa sürede hızlı kurulum yapılabilen uzun ömürlü prefabrik askeri tesis yapıları, en iyi çözümler arasında yer alıyor. Askeri birliklerin ihtiyaç ve önceliklerini iyi analiz eden Karmod, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) başta olmak üzere ulusal ordularla beraber Birleşmiş Milletler (BM) nezdinde oluşturulan Barış Gücü tarzı birliklerin yapı ihtiyaçlarına çözüm getiren prefabrik askeri yapılar üretmektedir.
askeri yapilar

Askeri tesis yapıları olası istenmeyen saldırılara her an maruz kalma riski taşır. Bu açıdan yapı güvenliğiyle beraber olası saldırı risklerini de engelleyici bir sisteme sahip olmaları gerekir. Karmod olarak, askeri yapılarda uluslararası standartlar en önemli önceliğimiz. Bunun yanı sıra ülkelere göre değişebilen ekstra yapı kimliği ve özel standartlara da üretim çözümü sunuyoruz. Standart karargah yapılarımızın yanı sıra güvenlik riski yüksek bölgeler için konuşlandırılacağı bölgeye özel kamuflajlı sistem üretimleri de gerçekleştiriyoruz.

Farklı coğrafya kullanımlarına özel yapı izolasyonu ve çeşitliliği sunma açısından da Karmod avantajlarını kullanın. Karmod ürünleri 4 mevsim iklim şartlarında kullanım özelliğiyle beraber ekstra ısı ve ses yalıtımı gerektiren durumlarda alternatif duvar panel çözümleri üretir.

Askeri yapı grubunda dikkate alınması gereken bir önemli nokta da teslimat termin süreleridir. Karmod satıştan projeye, üretimden lojistiğe, montajdan kullanıma hazır teslimata kadar geçen süreçlerde iyi organize olmuş senkronize ekipleriyle askeri yapılar hazırlamaktadır.

A’dan Z’ye askeri tesislerin ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Karmod yapı çözümleriyle beraber özel uygulama ve tedarikleri arasında ısıtma ve soğutma sistemleri, çalışma masası ve diğer mobilyalar, ranza, kişiye özel kullanımda dolaplar gibi tedarikler yer alıyor.

Karmod, bilgi paylaşımını da güvence altına alır. Karmod, yapılarının gerek üretim şekli gerekse kurulum bölgesine özel gizliliklerin korunmasını temel politika olarak önemser ve bilgilerin gizliliği konusunda gerekli çabayı gösterir.

Karmod’un üretimleri arasında karargah binaları, özel güvenlik ofisleri, yatakhane ve yemekhane binaları, askeri kademe bakım binaları, silah ve mühimmat depolama yapıları, kantin ve askeri gazino binaları gibi yapılar yer alıyor. Türkiye ile beraber Nijerya, Kongo, Eritre, Cibuti, Libya, Cezayir Karmod’un askeri tesis yapı projesi gerçekleştirdiği ülkeler arasında yer alıyor.

Örnek Prefabrik Askeri Kamp Projeleri

Dünya Standartlarında

İleri Teknoloji Kamp Yapı Çözümleri için Bizi Arayın!