Uzun ömürlü yapı sınıfında, gelişmiş teknolojilerle ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik ofis binaları, kısa sürede kurulumuyla günümüzün en çok tercih edilen ofis yapıları arasında yer alıyor. Prefabrik ofis modeli, özellikle yatırımlarını kısa sürede kara dönüştürmek isteyen iş planlamasını iyi bilen yatırımcının tercihi. Çünkü, hesabını bilen yatırımcı için onun ilk öncelediği konu koyduğu sermayeyi ne kadar sürede geri kazanıp kara dönüştüreceğidir. Bütün yatırımcılar, bu hesabı detaylarıyla inceleyerek ayrıntılara varana kadar yaparlar.

Prefabrik Ofis Modelleri

Karmod ofis binaları hesabını bilen yatırımcıların işini kolaylaştıracak çözümleriyle profesyonellerin tercihi. Kısa sürede ön üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünleri yerinde yine çok kısa sürelerde kurulum yaparak kullanıma hazır teslim ediyoruz. Karmod yapınızın üretimine başlandığı anda siz de hemen ofiste görev alacak ekiplerinizin organizasyonunu yaparak teslimat sonrası müşterilerinizi yeni yerinizde ağırlayıp hizmet vermeye hazırlanabilirsiniz. Karmod’la kısa zamanda kazanmaya başlayarak, yatırım finansman bütçenizi minimumda tutarak rakiplerinize avantaj sağlayacaksınız.

prefabrik santiye ofis yapilari 6

Prefabrik Ofis binalarımız, tasarımda özgürlüğü arayanların da tercihi. Otomasyon üretim sisteminin verdiği avantajla tasarım yönüyle çok hassas zor gözüken detaylar bile Karmod farkıyla hazırlanarak estetiğe dönüşür. Bu yönüyle Karmod, özgün tasarımcıların dahiyane çizimlerine yansıyan hayal güçlerini gerçekleştirmeleri için kapıları aralar, sınırları kaldırır.

Klasik bina modeline göre üretim tarzı farklı olsa da kurulum sonrasında hemen hissedeceğiniz yapı güvenliği, maksimum genişlikte ferah mekan sunumu, kullanım konforu gibi üstünlükleriyle prefabrik modelleri çok beğeneceğinize emin olabilirsiniz. Hafif çelik sistemle oluşturulmuş hassas statik hesaplamalar, üretimde yapı içerisine özenle yerleştirilerek maksimum genişlikte mekanların hazırlanmasına önemli katkı sağlar. Karmod yapıları diğer alternatiflere göre daha geniş, deha ferah, daha konforludur.

Prefabrik ofis binalarının iş dünyasında tercih edildiği alanlar arasında yönetim binaları, marka projelerle birlikte bir çok alanda satış ofisleri, bölge müdürlüğü hizmet binası, teknik ofis, laboratuvar başta olmak üzere çok sayıda ofis çözümü yer alıyor. Yapı güvenliğiyle ve uzun ömürlü olmasıyla yapılarımız son dönemde kütaphane, sosyal tesis, spor kulübü gibi bina ihtiyaçları için de tercih edilmektedir.

Her biri özenle tasarlanmış, çok sayıda estetik konfora sahip tek ve çift katlı Karmod prefabrik ofis modelleriyle siz de hemen kazanmaya başlayın.