Asya’dan Afrika’ya, Avrupa’dan Amerika’ya Dünya genelinde yapı projeleri gerçekleştiren Karmod, prefabrik şantiye yapıları üretiminde lider markadır. Sektörde son teknoloji kullanılarak, kaynaksız vidalı yapı sistemiyle imal edilen Karmod işçi kampları son derece güvenli, zinde mekanlara sahiptir.

Üretimden teslimata anahtar teslimi sunduğumuz prefabrik şantiye modelleri arasında yatakhaneler, yemekhaneler, yönetim ve çalışma ofisleri, wc ve duş yapıları, sosyal tesisler, dinlenme odaları, eğitim salonları vb. üniteler yer almaktadır. Uzun ömürlü, güvenli sistemle hızlı imalat ve seri kurulumla hazırlanan yapılarımızın tüm planlarında fonksiyonel kullanımda ergonomik tasarımlar sunulmaktadır.

prefabrik santiye ofis yapilari 5

Projenize başlamadan kazanmaya başlayın

Karmod ile; sizi dinleyen, sizi anlayan ve en avantajlı çıkacağınız önerileriyle işinizi kolaylaştıracak ufuk açıcı çözümler sunan profesyonellerle karşılaşırsınız. Karmod; projeden üretime, lojistikten kuruluma kadar lider firma organizasyon avantajlarıyla sağladığı profesyonel hizmetleriyle yapıları tam zamanında teslim eder ve siz de projenize sorunsuz bir başlangıçla hemen kazanmaya başlarsınız.

Sizin işinize odaklanmanız için A’dan Z’ye şantiye çözümleri

Zorlu şantiye ortamlarına hazırladığı çok sayıda yapı grubuyla projelerinize hayat veren Karmod, şantiye yerleşkelerinde ihtiyaç duyulabilecek klima, ranza, soyunma dolapları, mutfak ve çamaşırhane ekipmanları gibi çok sayıda gereksinime de A’dan Z’ye çözüm getiriyor. Size de ekiplerinizi hazır binalara yerleştirerek işinize daha iyi odaklanmak kalıyor.

Karmod yapılar çalışanlara zindelik veriyor, verimliliği artırıyor

Ferah mekanları, yüksek ısı ve ses izolasyonu, yapı güvenliği, sağladığı kullanım ergonomisiyle yapılara kattığı konforu ve çok sayıda detay üstünlükleriyle Karmod prefabrik şantiye yapıları çalışanlara zindelik veriyor. Tecrübe ve uzmanlığın yansıdığı ofis çalışma binalarımızla yatakhane ve yemekhane binalarımızın dinginlik veren ortamları hem çalışırken hem de dinlenirken onların verimliliğine katkıda bulunuyor.

Karmod, satış sonrası hizmetleriyle de yanınızda

Karmod’un projenize sunduğu yapı desteği kurulumun tamamlanmasıyla da son bulmaz. Kurulum sonrası kullanım esnasında oluşabilecek her türlü ihtiyacınızda uzman ekiplerimizle sağladığımız satış sonrası destek hizmetlerimizle de daima yanınızdayız.

Gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında 120’den fazla ülkede gerçekleştirdiğimiz projelerimizle bilinçli yatırımcının şantiye yapılarında ilk tercihi olduk. Uzmanlığımızla onların farklı coğrafyalarda sermaye koyarak iş üretmek üzere giriştikleri zorlu projelerde ihtiyaç duyacakları yapıların planlamasına destek olduk. Uzmanlığımızla, bilgimizle, teknolojimizle hızla ürettik, hızla sevk ettik,  hızla kurulum gerçekleştirdik. Zor/kolay coğrafya farkı gözetmeden yapılarımızla onların daima yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Örnek Prefabrik Şantiye Projeleri

Hemen Teklif Alın!

Size özel çözümlerimiz ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Türkiye'nin İlk ve En Büyük Nükleer Enerji Santralinin Prefabrik Şantiye ve Ofis Yapılarını Karmod Yaptı.