Konteyner ev modern bir konuttan beklediğiniz her şey

Müstakil ev tercihlerine özel geliştirilen konteyner ev yapı güvenliği, uzun ömür kullanımı ve modern tasarımlarıyla konut trendinin yeni gözdesi. Çok sayıda öne çıkan üstünlüğüyle beraber sevk edildiği gün oturuma hazır konseptiyle hazır ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi. Çelik sistem ana karkas taşıyıcılarıyla tam deprem güvenliği, duvardan çatıya sandviç panel kullanımıyla yüksek enerji tasarrufu konteyner evlerde bir arada. Karmod uzmanlığı tüm ev modellerine ustalıkla yansıyor bu evlerde yaşam bir tutkuya dönüşüyor. İç kullanım konforu, estetik dış görünümüyle modern müstakil konuttan beklediğiniz tüm üstünlükler konteyner yapılarda. Üstelik 2+1 ve 1+1 konteyner ev modelleri tüm albenisiyle seçiminize özel.

Huzur verici konteyner ev hikâyesi

Tasarım uzmanlarınca hazırlanan özgün ev modelleri estetik çözümleri ve yapı güvenliği uygulamaları titizlikle gerçekleştirilerek üretim hazırlanıyor. Konteyner ev henüz tasarım aşamasında yapı güvenliği ve tam deprem dayanımı standartlarına yükseltiliyor. Tamamen bilgisayar yazılımında hazırlanan özgün tasarımlar yeni nesil teknolojilerin kullanıldığı bant hattında üretime alınıyor. Ana taşıyıcı karkaslar çelik metal kullanımıyla üretim hattında projeye göre şekilleniyor. Metal aksamlar tamamıyla cıvata – somunlu sisteme sahip olup hiç bir birleşim yerinde kaynak kullanılmıyor. Bu sistemle yapı dayanımı ve güvenliği en üst seviyeye yükseltiliyor. Teknolojik hatta şekillenen çelik karkaslar özel hazırlanmış boya hattına alınıyor. Karmod konteyner boyamasında uzun ömür kullanımını daha da artırmak için otomotiv sanayinde kullanılan boya sisteminin aynısı tercih edildi.

Boyama sonrası özel dayanımlı paslanmaz çelik cıvatalarla birleştirilen hazır evin diğer işlemleri gerçekleştiriliyor. Bu aşamada ilk olarak duvar ve çatı panellerinin montajı yapılıyor. Duvar ve çatıda tamamen sandviç panel sistemi kullanılıyor. Çift ısı camlı pvc pencereler duvar panel uygulamasıyla beraber montajlanıyor. Elektrik ve su tesisatı konteyner ev modeline özel projelendirilmektedir. Elektrik tesisatı proje kapsamında tam yangın güvenliğinde gerçekleştirilmektedir. Kablolamalar, sigorta sistemi, priz ve anahtarlar, aydınlatma armatürleri ana şebeke bağlantı buatına kadar uzmanlıkla hazırlanmaktadır. Atık ve temiz su tesisatları yine proje uygunluğunda gerçekleştirilmekte olup sızdırmazlıkları son kalite kontrol aşamasında test edilmektedir. Konteyner tuvalet atık çıkışı yapı arkasından ana şebeke bağlantısı kolaylıkla yapılabilecek şekilde çıkış verilmektedir. Temiz su tesisatı uygulaması da aynı şekilde bağlantı için yapı dışına çıkartılmıştır. Vitrifiye malzemeleri, musluk ve batarya armatürleri, tuvalet ve duş kabini modern üretim bant sisteminde hazırlanmaktadır.

Konteyner eviniz yola çıkıyor eşyalarınız hazır mı?

Konteynere ev tercih ettiğiniz yere sevk edildiğinde kullanımınıza hazır. Aynı gün eşyalarınızı hazırlayarak sevdiklerinizle birlikte yeni bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Türkiye genelinde en çok tercih gören lüks konteyner ev modelleri 1+1 plana sahip 35 m2 ile 2+1 modeldeki 42 m2 müstakil evler. Bu iki ev modeli de çatı örtüsü dâhil Türkiye’nin her bölgesinde sevk edildiği gün oturuma hazır hale geliyor. Verandasıyla 35 m2 1+1 ev kullanım alanına indirildiğinde yaşam başlıyor. Sahada montajına tek ihtiyaç duyulan evin çatısı. Çatı montajı da sevk günü orada hazır olan Karmod uzmanınca iki saat içerisinde tamamlanarak teslim ediliyor.

42 m2 2+1 konteyner evde de aynı gün yaşam başlıyor. Montaj için iki uzman sevk günü sahaya gelerek vinç yardımıyla evin kurulumunu sadece 6 saat gibi kısa bir sürede tamamlayarak size teslim ediyor. Bu model eve verandadan geçerek giriyorsunuz. Genişçe bir salon ve mutfak sizi karşılıyor. Salon ortasından sağa yöneldiğinizde çift yönde iki ayrı oda sizi karşılıyor. Ev içerisinde ergonomik yerleşime sahip tuvalet ve duş yer alıyor. Bu evler yalıtım üstünlüğüyle yaz kış iklim bölgesi ayırt etmeksizin güvenli ve konforlu kullanıma sahip. Yaz sıcağında gece gündüz serin iç mekâna sahip konteyner ev kışın en az yakıt kullanımıyla kolayca ısınıyor. Sıcaklığını uzun süre muhafaza ediyor. Isıtmada klima, elektrikli ısıtıcı veya soba kullanılabiliyor. Tam sızdırmazlığı sağlanmış çatı sistemiyle kar ve yağmurun yağışı içerden keyifle izleniyor.

Konteyner ev fiyatları yüzünüzü güldürecek

Köyünüzde veya yaşadığınız şehre yakın doğal ortamda müstakil ev sahibi olma hayalinizi hemen gerçeğe dönüştürün. Kullanıma hazır konsepte sahip konteyner ev fiyatlarıyla da yüzünüzü güldürecek. Hayalinizi gerçekleştirmek için arsanızın hazır olması yeterli. Doğa içinde, yaylada veya şehirde Türkiye’nin neresinde olursanız olsun konteyner ev modeliyle ev sahibi olmak şimdi çok kolay. Her yıl binlerce aile bu yöntemle ev sahibi olmanın keyif ve mutluluğunu yaşıyor. Uzun ömürlü, deprem güvenliğine sahip, yalıtım üstünlükleriyle kullandıkça kazanan bir eve sahip olma fırsatı çok yakınınızda. Klasik yöntemlere göre çok daha ekonomik bir eve Karmod kalitesiyle siz de sahip olun. Beklemeden, ustalarla uğraşmadan modern müstakil bir eve sahip olmanın mutluluğunu hemen sevdiklerinizle paylaşın.