Karmod Ev modern ve inşası çok kolay

Türkiye’nin en çok prefabrik ev satan lider markası Karmod uzmanlığıyla güvenli ev sahibi olun. Genç yatırımcılar ve aileler için doğayla iç içe dilediğiniz yerde kısa sürede ikinci bir eviniz olsun. Karmod hazır ev ile yaşam tarzınız değişecek, ruhunuz rahatlayacak, hayata daha pozitif ve anlamlı bakacaksınız. Prefabrik ev müstakil ev hayalinizi gerçekleştirmenizin en kolay yolunu size açıyor. Mutluluğu paylaşacağınız nesilden nesile miras bırakabileceğiniz bu güzel evde konfor, huzur ve mutluluğu bulacaksınız.

Karmod prefabrik ev modelleri villa konforuyla beklentilerinize özel. Modern üretim sistemi, en iyi yapı malzeme kullanımı, CE, TSEK ve ISO sertifikalı Karmod prefabrik evler beklentilerinizi tam karşılayacak.

Şehre yakın banliyölerde şık ve modern yaşam

Hayalinizdeki evi arıyorsunuz ve prefabrik ev modeline karar verdiniz. En iyi evi yaptırmak istiyorsunuz ama ev finansman bütçeniz sınırlı ve onu en iyi tercihle kullanmak istiyorsunuz. Siz de “Prefabrik bir evin fiyatı nedir ve maliyetleri neler belirliyor?” sorusuyla karşı karşıya iseniz şayet prefabrik ev fiyatlarına birlikte yakından bakalım.

Çok sayıda özgün tasarıma sahip ev modelleri arasından bütçenize en uygun evi öneriyor ve en doğru evi seçmeniz için planlamanıza yardımcı oluyoruz. Sizi hayalinizdeki evin sahibi yapmak için maliyet analizlerini şeffaflıkla değerlendirmenize sunuyoruz. Örnek maliyet çalışmamızda en iyi prefabrik eve en uygun maliyetlerle nasıl sahip olabileceğinize dair detaylı analizi size ileteceğiz. Özel analizde ev fiyat maliyetlerini nasıl düşük tutabileceğinizin ipuçlarını bulacaksınız.

prefabrik ev

Prefabrik ev fiyatları ve maliyetleri

Prefabrik ev fiyatları ve maliyetlerini oldukça şeffaf hesaplamayla görün finansmanınızı kontrol ederek Karmod’dan rüya gibi bir eve sahip olun. Günümüzde her insanın en büyük arzusu güvenli ve bağımsız müstakil bir ev edinebilmek. Müstakil konut yatırımında Karmod ev en gerçekçi maliyetlerle size şeffaf ve güvenli bir eve en iyi bütçeyle ulaşmanın yolunu açar. Karmod’un gerçekçi prefabrik ev fiyatları ve maliyetlerine her aşamada güvenebilirsiniz.

Konut bütçenizi kontrolünüz altında tutmanızda hangi ev modellerinin hoşunuza gideceğini belirtmeniz size oldukça yardımcı olacaktır. Çünkü çok sayıda alternatifiyle prefabrik ev maliyetleri birçok yönden sizin isteklerinize ve düşüncelerinize göre uyarlanabilir özelliktedir.

Biz Karmod olarak beklentilerinize özel prefabrik ev fiyatları ve maliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi vermekten mutluluk duyarız. Bu konuda size yardımcı olabilmemiz için hemen bizimle iletişe geçebilirsiniz.

Prefabrik Ev Almak Çok Kolay

Hemen bizi arayın, son teknoloji ve yüksek kalitede bir eve sahip olun!

Ailenizin güvenliği için müstakil prefabrik ev sahibi olun

Kendi müstakil evinize en ekonomik bütçeyle ve en hızlı şekilde sahip olun. Siz de hayallerindeki eve sahip olmayı uzun süre beklemek istemiyor musunuz? O halde Karmod’un çekici prefabrik ev programı size ilham verecek. Faydalanın … Adım adım, kendi evinizi tasarlayın ve mutluluğa giden yolu aralayın. Beklentilerinizden vaz geçmeden, kusursuz bir dokunuşla.

Yüksek yalıtımlı enerji tasarruflu ev

Özel tasarlanmış yalıtımlı duvar panelleri, yalıtım açısından ekstra güçlendirilmiş çatı sistemi ile prefabrik ev diğer klasik ev modellerine göre yüzde 40 ila 60’a varan oranlarda daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye standart yalıtımlı sisteminde bile prefabrik evler en az yüzde 40 enerji tasarrufu ile kazandırır. Standart uygulamada duvar ve çatı sistemine ekstra dış kaplama uygulaması yapıldığında ise enerji tasarrufu maksimum düzeye ulaşır. Sıcak havalarda klima soğutma giderleri ile soğuk havalarda kombi veya diğer tercih edilen ısıtma sistemlerinin enerji harcamalarını hissedilir oranda azaltarak tasarrufa ekstra katkı sağlar.

prefabrik ev yalıtım

Opsiyonel uygulamalı duvar sisteminde özel karkaslı çelik sistem arasına yanmazlık katsayısı ile yangın güvenliği de sağlayan mineral yün dolgusu yapılır. Bu dolgular her alanda tam yoğunlukta uygulanarak dışta ve içte özel levhalarla tüm yüzeyi kaplanır. Üzerine dışta nem bariyeri ve M profil uygulaması yapılarak tekrar bir levha katmanıyla daha duvar kapanır. Bu sistemle olası ısı köprülerine izin vermeyerek enerji tasarrufu sağlayan yalıtımının üst düzeye çıkartılması amaçlanmıştır. M profil üzerine ekstra kaplama yapılarak boyama ile dış yüzey tamamlanır. Çatı sisteminde tavan ile çatı arasında yalıtım malzemesi olark mineral yün şilte uygulanır. Çatı makasları üzerine osb vidalanarak bunun üst katmanına özel yalıtımlı sızdırmaz mebran uygulanarak müşteri tercihine göre metal kiremit deseni veya shingle çatı örtüsünü geçilir.

Prefabrik ev

Siz de estetik tasarımlı, konforlu, yapı güvenliği yüksek, yüzde 60’a varan oranda enerji tasarrufu sağlayan prefabrik ev sistemiyle hemen konut sahibi olun sağlıklı bir ortamda sevdiklerinizle birlikte yeni bir hayata merhaba deyin.

Prefabrik Ev Nedir?

Prefabrik ev, ön üretimli olarak modern tesislerde hazırlanan ve dilediğiniz yere sevk edilerek kurulum yapılan harika bir ev modelidir. Prefabrik bir evin en büyük avantajları, kısa çok kısa sürede inşa edilebilmesinin yanı sıra tam ön görülebilir ev fiyatları içermesidir. Bu güzel ev modelinde asla ek inşa maliyeti sürpriziyle karşılaşmazsınız. Aynı zamanda prefabrik evler sürdürülebilir çevre için en iyi konut yöntemidir. Uzun ömürlü dayanım, yapı güvenliği, en kısa inşa süresi prefabrik ev modelinde bir arada.

Prefabrik evin avantajları

Hızlı üretim ve kurulum avantajıyla her geçen yıl daha fazla insan prefabrik ev modeliyle konut sahibi olma yolunu seçiyor. Bu evlere olan ilgi artışının birçok nedeni var. Her şeyden önce, büyük bir zaman tasarrufu var. Kullanım yerinde prefabrik bir evin inşası sadece birkaç gün içerisinde tamamlanıyor. Buna en iyi örnek: Karmod prefabrik ev ile 2+1 evin montajı sadece iki gün sürer. Plan büyüklüğüne bağlı olarak evlerin kurulumu değişmekle beraber ortalaması bir hafta kadar kısa sürede tamamlanır. Oysa klasik betonarme gibi modellerde bir evin inşası çok daha uzun sürer. Farklı ustalara ihtiyaç duymasıyla yılı bulabilir.

En yüksek enerji tasarrufu Prefabrik evlerde

Sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği ile Karmod prefabrik evler, yüksek enerji tasarrufuyla hem çevreye hem bütçenize kazandırıyor. Yüksek düzeydeki ısı yalıtımıyla en iyi enerji tasarrufu performansına sahip evler arasında ilk sıralarda gelir. Bunun en güzel anlamı: daha fazla çevre dostu ve enerji tüketiminde büyük tasarruf. Bizimle prefabrik ev sahibi olduğunuzda çok kısa inşaat süreleri, başka ustalarla uğraşmadan tek firmadan hizmet almanın faydalarını yakından fark edersiniz.

Karmod aynı zamanda sizi iyi anlayan ve değer veren alanının uzmanı ekipleriyle projeden kuruluma, teslimattan satış sonrasına profesyonel hizmetleriyle sizi rahatlatır. Üstün özellikteki Karmod prefabrik ev ile size daha fazla yaşam konforu yaşatır.

Prefabrik Ev Alan Müşterilerimizin Yorumları

Prefabrik bir evler nasıl yapılıyor?

Herkesin mutlaka kendine özgü beğeni zevkiyle oldukça mükemmel ev halali vardır. Karmod, her zevke uygun ideal ve uygun çok sayıda ev modelini beğeninize sunuyor. Prefabrik ev modellerimiz arasında müstakil evler, tek katlı ve çift katlı villalar, yarı müstakil evler ve çok kuşaklı evleri bulunmaktadır. Prefabrik ev model seçiminizi etkileyen çok sayıda kriter bulunur. Karmod’un farklı büyüklükteki ev seçenekleriyle kriterlerinizi tam karşılayan ev modelini bulacaksınız. Prefabrik evin her biri yenilikçi mimaride hazırlanmış çok sayıda seçkin modeli var.

1986 yılından bugüne hazır ev sektöründeki deneyimi ile Karmod uzmanlığını prefabrik eve sahip olurken daima yanınızda hissedeceksiniz. Yeni nesil teknolojilerin kullanımıyla uzmanlıkla üretilen Karmod Prefabrik evler, Türkiye’nin en çok tercih edilen ev modeli. İstanbul Tuzla’da bulunan modern üretim tesislerinde hazırladığı evlerini Tüm Türkiye’ye göndererek her yıl yüzlerce aileyi ev sahibi yapıyor. Yenilikçi mimarideki prefabrik ev modellerini modern ve çevreye duyarlı bir şekilde sürekli geliştiriyoruz. Karmod prefabrik evinizi sürdürülebilir çevre yönetimi ve enerji tasarrufuyla kazandıran yapı tarzıyla inşa ediyoruz. Uzun yılların birikimini ortaya koyarak aldığınız arsanızı Karmod ev tercihiyle taçlandırarak değerli bir yatırıma dönüştürün.

Beğendiğiniz, hayallerinizi süsleyen ev modeli ne olursa olsun modern prefabrik evlerimizde mutlaka tarzınızı yansıtan modeli bulacaksınız.

İstanbul Prefabrik Ev

İstanbul için doğru tercih Prefabrik Ev

16 milyonu aşan nüfusuyla İstanbul sadece Türkiye’nin değil belki Dünyanın kilometre kareye düşen en fazla insanın yaşadığı şehir. Tarihi dokusu ve eşsiz boğazıyla cazibe merkezi olan şehre bir de üretim ve ticaretin kalbi oluşu da eklenince nüfus önlenemeyecek şekilde artıyor. Durum böyle olunca kalabalığın doğal olarak meydana getirdiği gürültü, trafik karmaşası, içi içe yaşam gibi olumsuzluklar İstanbulluyu yoğun bir stresle karşı karşıya bırakıyor.

Şehrin olumsuzluklarından bunalan ancak işi ve kültürel konum başta olma üzere çok fazla avantaj nedeniyle şehri terk edemeyen çok sayıda insan bulunuyor. İşte şehrin cazibesi içerisinde prefabrik ev ne içindeyim İstanbul’un ne de dışında.’ diyeceğiniz harika bir çözüm. Prefabrik evler Tuzla’dan başlayarak Çatalca ve Silivri’ye varana kadar İstanbulluya nefes alacağı mekanlar hazırlıyor. Üstelik yaşadığı şehri hiç terk etmek durumunda kalmadan. Hazır ev modeliyle Beşiktaş, Kadıköy, Şişli, Beyoğlu, Bağcılar’ın beton yığını binalarında geçen yorucu bir hafta sonunu dinginlikle mutluluğa dönüştürmek çok kolay.

Prefabrik konut modelinin İstanbul’da tatil evleri olarak kullanılabileceği ilçeler arasında Tuzla, Çatalca, Silivri, Sarıyer, Sultanbeyli, Şile, Beykoz ve Arnavutköy ve Eyüp öne çıkıyor. Köyleriyle bir yandan Gebze’ye kadar uzanan Pendik de bu gruba dahil edilebilir. Maltepe, Ümraniye, Ataşehir veya Kartal’da bunaldığınızda kendinizi Tepeören, Ballıca, Göçbeyli veya Riva, Polonez taraflarında şirin bir prefabrik eve atmanız ne kadar kolay. Yine aynı şekilde Bayrampaşa, Esenyurt, Bakırköy, Fatih, Avcılar, Zeytinburnu, Güngören’de geçen yorucu haftayı Kemerburgaz’da veya Silivri Ortaköy’de müstakil konutunuzda geçirmeye ne dersiniz? Çekmeköy’ü de unutmamak lazım. Doğayla iç içe ortamıyla müstakil ev konforunu en iyi yaşatacak ilçeler arasında.

Cazip prefabrik ev fiyatları size iyi gelecek, hafta sonu kendinize has şekilde özgürce müstakil evde mutluluğa dönüşecek. İstanbul’u yakından keşfedecek ve yeniden ayrı bir sevgiyle bağlanacaksınız. İstanbul’un yıllardır yaşadığınız şehirdeki evinize yakın ne kadar da çok doğal güzellikler içerisinde sakin ortamlarının bulunduğunu keşfedeceksiniz. Yakınınızda Reşadiye, Kurtdoğmuş, Ömerli, Üveyzli, Ahmetli, Mollafenari, Denizliköy, Ovacık, Köseler, Cumaköy gibi ne çok köy varmış diyeceksiniz.

Cazip fiyatlı hızlı kuruluma sahip ucuz prefabrik ev modeliyle İstanbul’un yanı başında müstakil ev sahibi olma imkanının yakalayın. Çok uzaklara gitmeden yaşadığınız ilçenin hemen yanı başında sakin bir köyde arsanızı almanız yeterli. Karmod uzmanlığıyla ister tek katlı dilerseniz çift katlı hazır konuta sahip olmanız çok kolay. Her bütçeye özel ucuz prefabrik evler sizin de kolayca ev sahibi olmanız için yanınızda.

Ankara Prefabrik Ev

Şehirden kaçışın mutlu yolu Prefabrik Evler

Başkent olmanın cazibesi Ankara’nın nüfusunu her geçen gün artırıyor. İlk zamanlarda Çankaya, Altındağ, Keçiören üçgeninde dönen şehrin merkezi hızlı nüfus artışıyla çok sayıda kırsalı da içine katmış durumda. Yenimahalle ve Etimesgut ilk etapta endüstri tesisleriyle başlayan şehirleşme serüvenini şimdi şehrin içi konumuna yükseldiği bir merkezi yerleşim yerine dönüşerek sürdürüyor. Pursaklar hava alanının da etkisiyle cazibesini artırmış durumda. Günümüzde başkentin merkezi güneyde Gölbaşı ile kuzeyde Kahramankazan’a kadar ulaşmış durumda. Mamak ve Sincan şehrin yeni merkezleri oldu.

Ankara’daki bu hızlı kentleşme İstanbul gibi diğer şehirlerdeki gürültü ve trafik gibi karmaşayı da beraberinde getirdi. Yeni sistemde yakın lokasyonda bulunan Keçiören gibi ilçelerde müstakil konutların yıkılarak katlı beton yığınlarına dönüşmesi şehir yaşamının yeni kargaşası.

İşte Prefabrik evler Ankara halkına şehirden tatlı kaçışın kolay ve mutlu yolunu aralıyor. Tek katlı ve iki katlı üretilebilen hazır evler hızlı imalat ve günler içerisinde kısa sürede kurulum avantajıyla şehir yaşamını kolaylaştırıyor. Şehre yakın lokasyonlarda müstakil prefabrik ev sahibi olan çok sayıda Ankaralı hafta sonları ve tatil günlerini yeni evlerinde geçiriyor. Geride bırakılan yorucu bir hafta, trafik, gürültü gibi etkenlerin oluşturduğu stresi geride bırakmaya hazır evler çok iyi geliyor. Özgürce aile birlikteliğiyle keyifle geçen hafta sonu yeni haftaya dingin bir başlangıcın yolunu aralıyor.

Ankaralının prefabrik ev fiyatları araştırırken yeni ev yaptırmak için tercih ettiği öne çıkan ilçeler bulunuyor. Gölbaşı, Bala, Kalecik, Çubuk, Kızılcahaman, Çamlıdere, Beypazarı, Nallıhan, Güdül, Ayaş, Polatlı ve Haymana hazır konutların tercih edildiği şehrin yakınındaki ilçeler. Bir de Ankara’ya yakın iller de var tabi. Bu ilerden en çok müstakil konut talebi görenleri Çankırı ve Kırşehir. Karmod’un Pursaklar ilçesini her gün Ankara’da yaşayan çok sayıda insan hazır ev sahibi olabilmek için ziyaret ediyor. Bu insanlar işleri, çocuklarının eğitimi gibi önemli etkenlerle yaşadıkları şehri tamamen terk edemiyorlar. Ancak Ankara yakınında müstakil ev sahibi olabilmek için ucuz prefabrik ev fiyatlarını sürekli takip ediyorlar. Tek amaçları önemli gerekçelerle tamamıyla terk edemedikleri Ankara şehir merkezine yakın noktalarda müstakil ev sahibi olmak. Şehre yakın lokasyonlardaki müstakil hazır evlerde hafta sonu ve tatil günlerini geçirerek bir nebze de olsa rahatlamayı arzuluyorlar. Bu arzularına en iyi cevap veren konut modelini ucuz prefabrik evler oluşturuyor. Çünkü prefabrik evler her bütçeye uygun müstakil konut sahibi olma fırsatlarını her zaman onlara sunuyor. Çok sayıda seçkin tasarımda yenilikçi konut modellerini yakından görme fırsatını yakalamaları için Karmod Pursaklar’daki satış ofisimize tüm Ankara halkını bekleriz.

İzmir Prefabrik Ev

İzmir’den Prefabrik Evler ile doğaya açılmak

4 milyonu aşan nüfusuyla İzmir ülkemizin İstanbul ve Ankara’dan sonra en kalabalık şehri. Doğal güzellikleri, turizmi ve tüm cazibeleriyle Ege’nin incisi. Bu sebepledir ki yurdun bir çok bölgesinden sürekli göç alıyor. Şehir merkezinde büyüklüğüyle Buca, Konak, Karabağlar, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli en fazla şehirleşmenin bulunduğu nüfusu yoğun ilçeler arasında. Aynı zamanda bu yoğun nüfusun ortaya çıkardığı çok sayıda sorun da bulunuyor. Bu sorunlar tüm şehirlerde olduğu gibi İzmir’i de kuşatmış durumda. Çok sayıda insanın içi içe yaşamak durumunda kaldığı katlı betonarme binalar, trafik, gürültü gibi öne çıkan sorunlar. Zaman zaman şehir İzmir’de işini kurmuş yaşamını sürdüren vatandaşlar bu kalabalık ortamdan kaçarak uzaklaşmanın yollarını arıyor. İşte bu duygular kapladığında insanı prefabrik evler doğaya açılmak için İzmir halkına büyük kolaylık sağlıyor.

Şehrin oluşturduğu baş döndürücü bunaltıcı stresten uzaklaşmak istedikleri her an hazır evler onlar için çok iyi fırsat. Aynı zamanda çok cazip prefabrik ev fiyatları avantajlarıyla. Bu avantajlı müstakil konut fırsatını yakalamak için şehirden çok fazla da uzaklaşmalarına gerek yok. Konak’ta, Karşıyaka’da veya Buca’da bunaldıkları her an günübirlik veya hafta sonu yakın ilçelerde prefabrik ev sahibi olarak huzura tatlı kaçış yapabilirler. Kuzeye açılmak istediklerinde sahil boyu Dikili veya Bergama ile iç kısımda Kınık’a yaptıracakları prefabrik ev ile huzurla buluşabilirler. İç Ege’nin bağ ve bahçeleriyle buluşmak için Kemalpaşa, Bayındır, Tire, Ödemiş hatta Kiraz veya Beydağ hazır ev için iyi bir seçim olabilir. Güneye Menderes veya Selçuk’a uzanmak da ayrı bir tercih tabi ki. 

Yenilikleriyle prefabrik evler her şehirde olduğu gibi İzmir merkezde yaşayan vatandaşlara da müstakil konutta iyi bir imkan sunuyor. Üstelik uzun ömürlü hazır evlere hızlı kurulum avantajları ve bütçelere en uygun prefabrik ev fiyatları ile sahip olmak çok kolay. Siz de şehirden bunaldınız ama işiniz nedeniyle ondan bir türlü kopamıyorsanız Karmod prefabrik ev çok iyi bir fırsat.  İzmir merkeze ortalama 1 saat kadar uzaklıktaki ilçelerde müstakil ev sahibi olarak şehrin stresinden kendinizi kurtarmak için yeni konut imkanlarını mutlaka değerlendirin. Yorucu bir hafta veya mesai günü sizi çok yorduğu ve strese boğduğunda uzaklaşarak rahatlayabileceğiniz alternatif bir eviniz olsun. Bu iyi çözüm için tek yapmanız gereken ucuz prefabrik ev fiyatlarını araştırmanız.

Tek katlı ve iki katlı konut planında çok sayıda modelin yer aldığı hazır evler arasında bütçenize uygun bir konutu mutlaka bulacaksınız. Şehir merkezine yakın ilçelerde sahip olacağınız yeni prefabrik evinize günü birlik gidebilir veya hafta sonunu ailenizle geçirerek stresten kurtulmanın kolaylığını her an yaşayabilirsiniz.