Karmod Ev modern ve inşası çok kolay

Türkiye’nin en çok prefabrik ev satan lider markası Karmod uzmanlığıyla güvenli ev sahibi olun. Genç yatırımcılar ve aileler için doğayla iç içe dilediğiniz yerde kısa sürede ikinci bir eviniz olsun. Karmod hazır ev ile yaşam tarzınız değişecek, ruhunuz rahatlayacak, hayata daha pozitif ve anlamlı bakacaksınız. Prefabrik ev müstakil ev hayalinizi gerçekleştirmenizin en kolay yolunu size açıyor. Mutluluğu paylaşacağınız nesilden nesile miras bırakabileceğiniz bu güzel evde konfor, huzur ve mutluluğu bulacaksınız.

Karmod prefabrik ev modelleri villa konforuyla beklentilerinize özel. Modern üretim sistemi, en iyi yapı malzeme kullanımı, CE, TSEK ve ISO sertifikalı Karmod prefabrik evler beklentilerinizi tam karşılayacak.

Şehre yakın banliyölerde şık ve modern yaşam

Hayalinizdeki evi arıyorsunuz ve prefabrik ev modeline karar verdiniz. En iyi evi yaptırmak istiyorsunuz ama ev finansman bütçeniz sınırlı ve onu en iyi tercihle kullanmak istiyorsunuz. Siz de “Prefabrik bir evin fiyatı nedir ve maliyetleri neler belirliyor?” sorusuyla karşı karşıya iseniz şayet prefabrik ev fiyatlarına birlikte yakından bakalım.

Çok sayıda özgün tasarıma sahip ev modelleri arasından bütçenize en uygun evi öneriyor ve en doğru evi seçmeniz için planlamanıza yardımcı oluyoruz. Sizi hayalinizdeki evin sahibi yapmak için maliyet analizlerini şeffaflıkla değerlendirmenize sunuyoruz. Örnek maliyet çalışmamızda en iyi prefabrik eve en uygun maliyetlerle nasıl sahip olabileceğinize dair detaylı analizi size ileteceğiz. Özel analizde ev fiyat maliyetlerini nasıl düşük tutabileceğinizin ipuçlarını bulacaksınız.

prefabrik ev

Prefabrik ev fiyatları ve maliyetleri

Prefabrik ev fiyatları ve maliyetlerini oldukça şeffaf hesaplamayla görün finansmanınızı kontrol ederek Karmod’dan rüya gibi bir eve sahip olun. Günümüzde her insanın en büyük arzusu güvenli ve bağımsız müstakil bir ev edinebilmek. Müstakil konut yatırımında Karmod ev en gerçekçi maliyetlerle size şeffaf ve güvenli bir eve en iyi bütçeyle ulaşmanın yolunu açar. Karmod’un gerçekçi prefabrik ev fiyatları ve maliyetlerine her aşamada güvenebilirsiniz.

Konut bütçenizi kontrolünüz altında tutmanızda hangi ev modellerinin hoşunuza gideceğini belirtmeniz size oldukça yardımcı olacaktır. Çünkü çok sayıda alternatifiyle prefabrik ev maliyetleri birçok yönden sizin isteklerinize ve düşüncelerinize göre uyarlanabilir özelliktedir.

Biz Karmod olarak beklentilerinize özel prefabrik ev fiyatları ve maliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi vermekten mutluluk duyarız. Bu konuda size yardımcı olabilmemiz için hemen bizimle iletişe geçebilirsiniz.

Prefabrik Ev Almak Çok Kolay

Hemen bizi arayın, son teknoloji ve yüksek kalitede bir eve sahip olun!

Ailenizin güvenliği için müstakil prefabrik ev sahibi olun

Kendi müstakil evinize en ekonomik bütçeyle ve en hızlı şekilde sahip olun. Siz de hayallerindeki eve sahip olmayı uzun süre beklemek istemiyor musunuz? O halde Karmod’un çekici prefabrik ev programı size ilham verecek. Faydalanın … Adım adım, kendi evinizi tasarlayın ve mutluluğa giden yolu aralayın. Beklentilerinizden vaz geçmeden, kusursuz bir dokunuşla.

Yüksek yalıtımlı enerji tasarruflu ev

Özel tasarlanmış yalıtımlı duvar panelleri, yalıtım açısından ekstra güçlendirilmiş çatı sistemi ile prefabrik ev diğer klasik ev modellerine göre yüzde 40 ila 60’a varan oranlarda daha fazla enerji tasarrufu sağlar. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye standart yalıtımlı sisteminde bile prefabrik evler en az yüzde 40 enerji tasarrufu ile kazandırır. Standart uygulamada duvar ve çatı sistemine ekstra dış kaplama uygulaması yapıldığında ise enerji tasarrufu maksimum düzeye ulaşır. Sıcak havalarda klima soğutma giderleri ile soğuk havalarda kombi veya diğer tercih edilen ısıtma sistemlerinin enerji harcamalarını hissedilir oranda azaltarak tasarrufa ekstra katkı sağlar.

prefabrik ev yalıtım

Opsiyonel uygulamalı duvar sisteminde özel karkaslı çelik sistem arasına yanmazlık katsayısı ile yangın güvenliği de sağlayan mineral yün dolgusu yapılır. Bu dolgular her alanda tam yoğunlukta uygulanarak dışta ve içte özel levhalarla tüm yüzeyi kaplanır. Üzerine dışta nem bariyeri ve M profil uygulaması yapılarak tekrar bir levha katmanıyla daha duvar kapanır. Bu sistemle olası ısı köprülerine izin vermeyerek enerji tasarrufu sağlayan yalıtımının üst düzeye çıkartılması amaçlanmıştır. M profil üzerine ekstra kaplama yapılarak boyama ile dış yüzey tamamlanır. Çatı sisteminde tavan ile çatı arasında yalıtım malzemesi olark mineral yün şilte uygulanır. Çatı makasları üzerine osb vidalanarak bunun üst katmanına özel yalıtımlı sızdırmaz mebran uygulanarak müşteri tercihine göre metal kiremit deseni veya shingle çatı örtüsünü geçilir.

Prefabrik ev

Siz de estetik tasarımlı, konforlu, yapı güvenliği yüksek, yüzde 60’a varan oranda enerji tasarrufu sağlayan prefabrik ev sistemiyle hemen konut sahibi olun sağlıklı bir ortamda sevdiklerinizle birlikte yeni bir hayata merhaba deyin.

Prefabrik Ev Nedir?

Prefabrik ev, ön üretimli olarak modern tesislerde hazırlanan ve dilediğiniz yere sevk edilerek kurulum yapılan harika bir ev modelidir. Prefabrik bir evin en büyük avantajları, kısa çok kısa sürede inşa edilebilmesinin yanı sıra tam ön görülebilir ev fiyatları içermesidir. Bu güzel ev modelinde asla ek inşa maliyeti sürpriziyle karşılaşmazsınız. Aynı zamanda prefabrik evler sürdürülebilir çevre için en iyi konut yöntemidir. Uzun ömürlü dayanım, yapı güvenliği, en kısa inşa süresi prefabrik ev modelinde bir arada.

Prefabrik evin avantajları

Hızlı üretim ve kurulum avantajıyla her geçen yıl daha fazla insan prefabrik ev modeliyle konut sahibi olma yolunu seçiyor. Bu evlere olan ilgi artışının birçok nedeni var. Her şeyden önce, büyük bir zaman tasarrufu var. Kullanım yerinde prefabrik bir evin inşası sadece birkaç gün içerisinde tamamlanıyor. Buna en iyi örnek: Karmod prefabrik ev ile 2+1 evin montajı sadece iki gün sürer. Plan büyüklüğüne bağlı olarak evlerin kurulumu değişmekle beraber ortalaması bir hafta kadar kısa sürede tamamlanır. Oysa klasik betonarme gibi modellerde bir evin inşası çok daha uzun sürer. Farklı ustalara ihtiyaç duymasıyla yılı bulabilir.

En yüksek enerji tasarrufu Prefabrik evlerde

Sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği ile Karmod prefabrik evler, yüksek enerji tasarrufuyla hem çevreye hem bütçenize kazandırıyor. Yüksek düzeydeki ısı yalıtımıyla en iyi enerji tasarrufu performansına sahip evler arasında ilk sıralarda gelir. Bunun en güzel anlamı: daha fazla çevre dostu ve enerji tüketiminde büyük tasarruf. Bizimle prefabrik ev sahibi olduğunuzda çok kısa inşaat süreleri, başka ustalarla uğraşmadan tek firmadan hizmet almanın faydalarını yakından fark edersiniz.

Karmod aynı zamanda sizi iyi anlayan ve değer veren alanının uzmanı ekipleriyle projeden kuruluma, teslimattan satış sonrasına profesyonel hizmetleriyle sizi rahatlatır. Üstün özellikteki Karmod prefabrik ev ile size daha fazla yaşam konforu yaşatır.

Prefabrik Ev Alan Müşterilerimizin Yorumları

Prefabrik bir evler nasıl yapılıyor?

Herkesin mutlaka kendine özgü beğeni zevkiyle oldukça mükemmel ev halali vardır. Karmod, her zevke uygun ideal ve uygun çok sayıda ev modelini beğeninize sunuyor. Prefabrik ev modellerimiz arasında müstakil evler, tek katlı ve çift katlı villalar, yarı müstakil evler ve çok kuşaklı evleri bulunmaktadır. Prefabrik ev model seçiminizi etkileyen çok sayıda kriter bulunur. Karmod’un farklı büyüklükteki ev seçenekleriyle kriterlerinizi tam karşılayan ev modelini bulacaksınız. Prefabrik evin her biri yenilikçi mimaride hazırlanmış çok sayıda seçkin modeli var.

1986 yılından bugüne hazır ev sektöründeki deneyimi ile Karmod uzmanlığını prefabrik eve sahip olurken daima yanınızda hissedeceksiniz. Yeni nesil teknolojilerin kullanımıyla uzmanlıkla üretilen Karmod Prefabrik evler, Türkiye’nin en çok tercih edilen ev modeli. İstanbul Tuzla’da bulunan modern üretim tesislerinde hazırladığı evlerini Tüm Türkiye’ye göndererek her yıl yüzlerce aileyi ev sahibi yapıyor. Yenilikçi mimarideki prefabrik ev modellerini modern ve çevreye duyarlı bir şekilde sürekli geliştiriyoruz. Karmod prefabrik evinizi sürdürülebilir çevre yönetimi ve enerji tasarrufuyla kazandıran yapı tarzıyla inşa ediyoruz. Uzun yılların birikimini ortaya koyarak aldığınız arsanızı Karmod ev tercihiyle taçlandırarak değerli bir yatırıma dönüştürün.

Beğendiğiniz, hayallerinizi süsleyen ev modeli ne olursa olsun modern prefabrik evlerimizde mutlaka tarzınızı yansıtan modeli bulacaksınız.