Hazır yapı sektöründe modern teknoloji kullanımıyla üretilen konteyner fiyatları her açıdan değerlendirildiğinde son derece cazip. Öncelikle hazır yapı avantajları konteyner fiyatlarına her yönüyle yansımış durumda. Konteyner yapı üretimi kullanılacağı yerde inşa sürecine ihtiyaç duymaması fiyat maliyeti yönüyle önemli bir avantaj. İster 21 m2 tek ünite olsun veya binlerce m2’lik devasa yapılar olsun fabrika üretim tesislerinde hazırlanarak sadece kullanım yerinde kurulumu yapılıyor. Beton, duvar, kalıp, boya badana, elektrik veya su tesisatı gibi hiç bir işçilik aşamasıyla uğraşmaya gerek duyulmuyor. Usta gerektirmemesi konteyner fiyatları için önemli bir avantaj.

Konteyner Modelleri

Yenilikçi hazır yapı sistemine sahip konteyner modelleri ile farklı alanda bina ihtiyaçlarına pratik çözüm sunulmaktadır. İhtiyaç duyulan yapıların kullanım amacına ve kurulum yerine göre yapı konteyner yapı büyüklüğü belirlenmektedir. Standart üretimli 3×7 konteyner modelleri ile 20’ye yakın farklı planda hazır yapı çözümü sunulmaktadır. Standart konteynerler ofisten konutlara, yemekhane binalarından yatakhaneye farklı alanlarda tercih edilmektedir. 3×7 konteyner modeli içerisinde 7 ünitenin yer aldığı WC ve Duş konteyner modeli de standart olarak üretilip sunulan yapı çözümleri arasındadır.

Konteyner Fiyatları

Konteyner fiyatlarını cazip kılan önemli detaylardan biri de proje ve tasarıma ekstra bütçeler ayrılmasına ihtiyaç duymaması. Yine yapı güvenliğini sağlayan statik hesaplamalarının yaptırılmasına da bütçe gerektirmez. Çünkü konteyner yapı modelleri arasında çok sayıda ihtiyacınıza uygun hazır konsept projeler bulmanız mümkün. Bu hazır konsepti bulmanız konteyner evden şantiye yatakhane ve yemekhane binalarına, okullardan hastane binalarına, ofis yapılarına kadar geçerli. Konut için 2+1 mi yoksa 3+1 mi hangi konteyner ev modelini arzuladığınızı belirtmeniz yeterli. Okul için derslik sayısı ve kütüphane özel proje sınıfı gibi detayları Karmod’la paylaşmanız yeterli. Elektrik ve su tesisat projeleri için yine ekstra bütçeler ayırarak paralar ödemenize de gerek duymaz. Çünkü her hazır projedeki yapıların elektrik ve su tesisat sistemleri de size hazır olarak sunulan hizmetler arasında yer alır. Hazır konsept fabrika üretimli konteyner fiyatları farklı alanlardaki yapı ihtiyaçları için en iyi bina çözümü sunmaktadır. Hazır proje, hızlı üretim, kolay lojistik imkanları ve kullanım yerinde kısa sürede montaj avantajları konteyner fiyatlarına cazibe olarak yansımaktadır.

Standart 3×7 konteyner modelleri ile birleşimli yapı sistemi kullanılarak tek katlı veya 4 kata kadar çok katlı yapı projeleri de kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Birleşimli konteyner modeli en fazla şantiye yapı grubunda tercih edilmektedir. Enerjiden madenciliği hızlı kuruluma sahip güvenli ve ekonomik yapı avantajıyla konteyner modelleri şantiye yapı grubunda en fazla tercih gören yapı modelidir. Şantiye yapı grubunda öne çıkanlar arasında yer alan yönetim ve teknik ofis binası, laboratuvar ve ik ofisleri, sağlık hizmet binası ve iş sağlığı ve güvenliği ofis binalarında konteyner modelleri tercih edilmektedir. Yine şantiyenin öne çıkan yapı ihtiyaçlarından yatakhane ve yemekhane yapıları, sosyal tesis binaları, çamaşırhane, kantin ve dinlenme alanı gibi yapılarda konteyner modeli kullanılmaktadır.

Konteyner Nedir?

Son yıllarda öne çıkan üstünlükleriyle acil yapı ihtiyaçlarında en fazla tercih edilen bina modeli konteyner yapı sistemidir. Konteyner hazır üretim, kolay nakliye, sevk edildiği alanda yerleştirilir yerleştirilmez kullanılabilen pratik yapı modeline verilen addır. Yaşam konteyneri taşımacılık sektöründe öne çıkan deniz konteynerinden farklıdır. Burada bahsettiğimiz konteyner çeşitleri günlük yaşamda ihtiyaç duyulan farklı yapı modellerini ifade etmektedir. Hızlı ve güvenli üretim modeliyle birlikte yüksek yalıtım üstünlükleri konteyner çeşitleri arasına konteyner evleri de katmıştır. Günümüzde müstakil konut tercihlerinde konteyner yapı sistemi öne çıkan konut seçimleri arasında yerini almıştır. Uzun yıllar güvenle kullanım üstünlüğü, kurulum aşamasında inşa süreçleri ve farklı ustaları geride bırakan yapı modeli avantajı ve en önemlisi ekonomik konteyner ev fiyatları bu yapı modelini konut tercihleri arasına katmıştır. Hatta son dönemde en çok merak edilen ve araştırılan konut modelleri arasında yerini almıştır. Her yıl çok sayıda kişi konteyner sistemiyle konut sahibi olmanın kolaylığını yaşıyor.

Kullanıma hazır konsept sunumda hızlı üretim avantajı konteyner modelini son yıllarda öne çıkaran en önemli avantajlar arasındadır. Devasa büyüklükteki şantiye yapıları, okul ve hastane binaları konteyner modeli kullanılarak günler içerisinde hızla hazırlanarak hizmete alınabiliyor. Bu önemli avantaj yapı modelini tercih eden kamu ve özel sektör projelerine hem zamandan hem de bütçeden kazandırarak önemli avantaj sağlıyor.

Konteyner Modelleri ve Çeşiteri

Konteyner modelleri denildiğinde ilk akla gelen standart ölçüdeki yapılar öne çıkar. 3×7 Türkiye ile birlikte dünya genelinde kullanımıyla standartlaşmış olup konteyner modelleri arasında öne çıkmıştır. Standart konteyner modelleri tek odalı, iki odalı, wc duşlu gibi ünitelerle birlikte çift ve tek kapılı modellere sahiptir. İki odalı konteyner modeli içten içe geçilebildiği gibi her bir odaya dışarıdan ayrı girişe sahip planda da üretilmektedir. İçten geçişli tek ana girişli 3×7 konteyner modeli inşaat şantiye ofislerinde tercih edilmektedir. Önde karşılama salonu ile arkada yönetici odası şeklinde kullanılmaktadır. Ayrı ana kapıdan girişteki iki odalı konteyner modeli ise özellikle yönetici çalışma ofisi veya iki ayrı mühendis için yatakhane modeli olarak kullanılabilmektedir. Ofis kullanımlarında içeride tuvalet kabiniyle beraber mini bir mutfak alanı da yer almaktadır. Standart 3×7 konteyner modellerini incelemeniz için bu sayfadaki linki kullanarak geçiş yapabilirsiniz.

Konteyner çeşitleri denildiğinde genel manada geniş bir perspektifi ifade etse de öne çıkan çeşitlerden bahsedebiliriz. Kullanım amacına göre ofis konteyneri, yatakhane ve yemekhane konteyneri, konteyner ev, wc duş konteyneri gibi çeşitler sıralanmaktadır. Konteyner yapıların çık geniş kullanım alanı bulunmaktadır. Bur çok alanda ihtiyaç duyulan kapalı mekanlar bu yapı modeli kullanılarak kısa sürede hazırlanabilmektedir. Kimyasal ve atık konteyneri, deprem konteyneri bu çeşitlilik içerisinde yer alan örnekler arasında sıralanabilir.

Neden Konteyner Tercih Etmelisiniz?

Yukarıda konteyner modelinin pratik yapı çözümü içerdiğini vurgulamıştık. Konteyner yapı modelini tercih etmenin bununla birlikte çok sayıda öne çıkan avantajı bulunuyor. Öncelikle konteyner yapılar modern tasarıma sahip olup üretim öncesi yapı güvenliği uygulamalarından geçirilmektedir. Tasarımla aynı anda bilgisayar programında yapı güvenliğini sağlayan statik hesaplamaları da gerçekleştirilir. Bilgisayarda tamamlanan projenin güvenli üretimi modern hatlarda devam eder. Özel çelik metaller kullanılarak konteynerin alt ve üst taşıyıcı şaseleriyle bunların bağlantılandığı direkler modern hatlarda bilgisayar otomasyonuyla çalışan makinelerde gerçekleştirilir. Üretim aşamasında kaynak uygulaması asla kullanılmaz. Cıvata somunlu sistemiyle Karmod konteyner metal çelik şaseleri makine hattında büküm ve cıvata delik işlemleri yapılır. Yapı güvenliği her uygulama aşamasında ön planda tutulur.

Konteynerin duvar ve çatı sisteminde uzun ömürlü ve yapıya yüksek yalıtım değeri kazandıran sandviç paneller tercih edilmiştir. Karmod Konteyner yapıları tercih edenler benzerlerine göre yüzde 60’lara varan oranlarda enerji tasarrufuyla gider bütçesinden kazançlı çıkarlar. Satılık konteyner aralamalarında bu üstünlüklerin size kazandıracağı avantajları mutlaka incelemenizi öneririz.

Yeni nesil teknoloji ile üretilen konteynerin kullanım yerinde inşa işlemlerine ihtiyaç duymaması tercihte önemli etkendir. Yine aynı şekilde çok sayıda usta gereksinimini konteyner yapı geride bırakarak tercih edenler lehine önemli bir ekonomik avantaj sağlar. Yapıyı tercih edenler konteynerin kendilerine geldiği gün kullanıma başlayacaklarını çok iyi bilirler. Bu öne çıkan çok sayıda avantaj konteyner yapı tercihinde önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Konteyner Evler

Hemen Bir Konteyner Almak İçin Tıklayın

Konteyner Ev Nedir?

Konteyner ev konut sahibi olmak isteyenlerin hayallerini en kısa sürede ve en avantajlı fiyatlarla gerçekleştirebilecekleri yenilikçi konut modelinin adıdır. Konut sahibi olmayı arzulayanlara sunduğu çok sayıda avantajlarıyla konteyner ev son dönemde en çok tercih edilen konut modelleri arasına girmiştir. Özellikle şehre yakın lokasyonlarda veya köylerinde arsası bulunan vatandaşlar konteyner ev sistemini tercih ederek konut sahibi olmanın en kolay ve pratik yolunu keşfetmiştir. Müstakil konut sahibi olma yolundaki yaşadıkları güzel deneyimleri yakınları ve komşularıyla da paylaşan konteyner ev sahipleri farklı insanların da bu cazibeyi yaşamasına vesile oluyorlar. Aktarılan memnuniyetlerle çok sayıda vatandaş konteyner ev modelleri ile çok sayıda avantajı yakından deneyimleyerek hissederek yaşıyorlar. İster 1+1 isterse 2+1 olsun konteyner ev tek bir araca yüklenerek Türkiye’nin her bölgesine kolayca taşınarak aynı gün kurulumla oturuma hazır hale getiriliyor.

Konteyner Ev Modelleri

Konteyner evlerin tecrübe edenlerce memnuniyetlerini paylaşımıyla bu konut modeline ilgi beklenmedik oranda artış göstermiştir. Bu talep artışını yakından müşahede ederek gözlemleyen hazır konut üreticileri konteyner ev modellerini daha da çeşitlendirme yoluna gitti. Bu nedenle hazır yapı sektöründe her yıl yeni ve göz alıcı tasarımda konteyner ev modelleri hazırlanarak beğeniye sunuluyor. Modeller hazırlanırken konut tasarımcıları müşteri deneyimlerinden de esinleniyor. Bu esinlenmeyle henüz yeni ilgi artışı yaşayan konut modelleri yenilikçi tasarımlarla daha albenili hale geliyor. Tasarımda konut talebinde bulunan vatandaşların bütçe imkanları da dikkate alınıyor. Karmod konteyner ev modellerinde her gelir grubuna sahip farklı bütçelere hitap eden konut tasarımları bulunuyor. Lüks konut beklentilerine cevap verme adına iki katlı konteyner ev modelleri de tasarlanmış durumda. 1+1 35 m2 ile 2+1 42 m2 konteyner ev modeli en çok talep görenler arasında yer alıyor. Son dönemde minimal yaşama olan ilgi tekerlekli konteyner ev modellerinin hazırlanmasına da yol açtı. Sektördeki uzun yılların verdiği deneyimle hazır konut tasarlayıp üreten Karmod tekerlekli konteyner ev modellerini de tasarlayarak müşteri beğenisine sundu. Tekerlekli konutlar ruhsat gerektirmeyen yönüyle ayrı bir cazibeye sahip. Tekerlekli taşıma avantajıyla doğada dilediğiniz yerde yaşam tekerlekli konteyner ev modeliyle çok kolay. Canınız nereyi arzuladıysa bu modelle eviniz orada. Bazen uçsuz bucaksız manzaraya sahip yemyeşil yaylalarda bazen denize hakim tepelerde.

Çatılı Konteyner Ev Fiyatları

Karmod konteyner ev modellerinin tamamı yüksek izolasyona sahip olup enerji tasarrufuyla kazandırıyor. Çatı sisteminde kullanılan sandviç paneller özel kenet sistemiyle birleştirildiğinden tam sızdırmazlığa sahiptir. Bununla birlikte mevcut eve çatı yaptırarak veranda avantajlarını da yaşamak isteyen müşterilerimizin beklentilerinden hareketle konutta çatılı konteyner ev modelleri de tasarlandı. Yeni geliştirilmiş modellerin standart üretime dönüştürüldüğü çatılı konteyner ev fiyatları standart üretimin cazibesini de üzerinde taşıyor. Yüksek yapı güvenliğinde son derece fonksiyonel kullanıma sahip konut modelleri Karmod çatılı konteyner ev fiyatları ile size özel. 1+1 plandaki 21 m2 konteyner ev çatı sistemiyle birleştirilerek boydan boya verandayla buluşturuldu. Ortaya kullanıcısına özel 35 m2 konut modeli çıktı. Yine 2+1 42 m2 çatılı konteyner ev fiyatları en fazla araştırılan ve talep gören modeller arasında yerini aldı.

Konteyner Ev Fiyatları

Konteyner ev fiyatları özellikle cazip fiyatları sebebiyle çok merak ediliyor. Her gün çok sayıda insan ‘Neden bir ev bu kadar ucu olabiliyor.’ düşüncesiyle cazip konut modelini araştırıyor. Konteyner ev modelleri ve fiyatları neden bu kadar cazip kısaca aktarmaya çalışalım. Öncelikle konteyner ev hazır tasarımlara sahip. Ev sahibi olmak istediğinizde bu hazır tasarımlardan beğendiğinizi seçebilirsiniz. Tasarımlar kullanım ergonomisi ve çok sayıda kullanıcı deneyimine göre şekillendiğinden siz de mutlaka beğeninizi kazanacak bir konteyner ev bulacağınıza emin olabilirsiniz. Yapı güvenliği uygulaması, elektrik ve su tesisat projeleri tasarım aşamasında gerçekleştirilmiş olup güvenliği defalarca üretimle test edilmiş. Beğendiğiniz konut modelinin üretimi sözleşmenizle birlikte hemen başlıyor. Üretim dosyasındaki teknik veriler ışığında modern hatta üretilen konteyner ev üretim sonrası size teslim edilmek üzere yola çıkıyor. Üretim modern tesislerde gerçekleştiğinden farklı ustalara onca paralar ödeme dönemi konteyner ev fiyatları ile son buluyor. Çatılı konteyner ev 2+1 veya 1+1 kurulumu Karmod ekipleri tarafından gerçekleştirildiğinden sizi ekstra maliyetlerden kurtarıyor. Satılık konteyner ev aldığınızda eviniz size getirildiği gün yerinize yerleştirilerek oturumunuza hazır hale getiriliyor. Üretimden kuruluma inşa süreçlerini ve farklı ustaların gerçekleştireceği işçilikleri tamamıyla geride bırakan yenilikçi konteyner ev fiyatları ile şimdi siz de ev sahibi olmaya hazır mısınız?

Konteyner Prefabrik Evlerin Avantajları

Klasik betonarme gibi bina teknikleri kullanılarak yapılan konutların uzun inşa süreleri ve yüksek maliyetleri yeni konut modellerinin ortaya çıkışını hızlandırmıştır. Konteyner prefabrik evlerin avantajları klasik yapı modellerin karşı bu yeni sistemi öne çıkarmıştır. Hızlı üretim, kolay lojistik ve yerinde kısa zamanda kurulum konteyner prefabrik ev modelini öne çıkaran avantajlar arasında ilk sırayı alır. Bu durum aynı zamanda klasik betonarme modelindeki konut üretiminin önemli açmazları arasında da yer alır. Özellikle prefabrik konteyner ev fabrika hazır üretimi ve yerinde firma uzmanlarınca kurulumu fiyat avantajlarına da doğrudan yansımıştır. Genel talepler incelendiğinde özellikle Anadolu’da betonarme bina yapımının bir çok aşamasında usta bulunmama sorunu bu yenilikçi sistemin gelişiminin önünü açmıştır. Betonarmedeki aynı zamanda tahmin edilemeyen veya öngörülemeyen yapı finansman giderleri prefabrik konteyner evle son bulmuştur.

Satılık Prefabrik Konteyner Evler

Her konut bedel olarak yapı sistemi içerisinde bir değerle fiyat karşılığını bulur. Satılık prefabrik konteyner evler araştırılırken yapısal özellikler mutlaka incelenmeli Satılık konteyner ev fiyatlarını kalite ve uzmanlık doğrudan etkilemektedir. İlk incelemede çok ekonomik gibi duran ucuz konteyner ev fiyatları kullanım sürecinde çıkaracağı ek maliyetlerle hiç de öyle olmadığı görülmektedir. O nedenle satılık prefabrik konteyner evler araştırılırken üretim modeli, yalıtım üstünlükleri mutlaka karşılaştırılmalı. Karmod yeni nesil teknoloji ile üretilen konteyner evler uzun yıllar bakım gerektirmeyen uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Yaz kış kullanımda yüksek yalıtım üstünlüğüyle enerji tasarrufuyla satılık konteyner ev fiyatlarını ekstra kazanca dönüştürür. Karmod konteyner evlerle bakım giderleriniz azalır, kullanım konforunda maksimumum yakalarsınız. Size en iyi konforu yaşatırken aynı zamanda enerji tasarrufuyla kazançlı çıkmanızı sağlar.

Konteyner Evler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şehir yaşamından uzakta doğa ile iç içe ortamda yaşamak arzusunda olup da bunu gerçekleştirmek için çok fazla bütçe imkanı bulanmayanların tercih ettiği konut modeline konteyner ev denir. Hazır konsept, hızlı kurulum modeliyle konteyner ev önemli avantajlara da sahiptir. Yapı modeline oluşan konut talepleri doğrultusunda konteyner ev üretici firmalar beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik tasarımlarda geliştirmiştir. Genelde 3×7 hazır üretim üniteler yan yana getirilerek 21, 35, 42 hatta 100 m2’leri bulan konteyner ev modelleri bulunmaktadır. Konteyner ev sistemi inşa süreçlerini geride bırakan hazır sistemiyle konut sahibi olmak isteyenlere önemli avantajlar yaşatır. Kısa sürede ev sahibi olma, ekonomik konteyner ev fiyatları, sevk edildiği gün oturuma hazır olması modelin bu avantajları arasında.

Pratik hazır sunumuna karşın konteyner ev üretimi son teknolojiyle donatılı modern makine hatlarında gerçekleştirilmektedir. Üretim öncesi müşteri beklentilerinde ev tasarımları ortaya konulur. Bu konteyner ev tasarımlarında 1+1, 2+1, 3+1 planda ev tasarımları ortaya konulur. Hata 4+1 veya 5+1 gibi lüks evler de yapılan tasarımlar arasında yer alır. Hazırlanmış tasarımlardan beğendiğiniz ev modern makine hattında üretime geçilir. Karmod’un yeni teknoloji makineleriyle gerçekleştirilen üretimde kaynaksız tamamen cıvata somunlu sistem kullanılır. İlk olarak yapı güvenliğini sağlayan alt ve üst şaseler üretilir. Çelik metallerden özel hatta bilgisayarlı sistemle tasarımla birebir çekilen bu şaseler özel otomotiv üretiminde kullanılan boya hattında uzun ömürlü olarak boyanır. Diğer hatlarda sandviç panel duvar ve çatı panelleriyle kapı ve pencerelerin üretim ve hazırlığı devam eder. Önce alt ve üst şaseler direklerle birlikte montaj hattında birleştirilir. Metal birleşimlerinin tamamında cıvata somunlu sistem kullanılır. Sandviç panel duvar ve çatıların şase birleşim noktalarına özel EPDM contalar uygulandıktan sonra panel birleşimine geçilir. Panellerin montajı geçmeli sistemle ilerler. Duvar panellerinin montajı esnasında konteyner eve özel pvc çift camlı pencereler ve kapıların montajı yapılır. Çatıda kullanılan sandviç paneller özel kenet sistemiyle birleştirilerek sızdırmazlık sağlanır. Montaj anında projeli elektrik ve su tesisat sistemiyle armatürlerin montajı da yapılır. Yapı kalite kontrolden geçirilerek kullanım yerine sevk edilir. 1+1 3×7 konteyner ev indirildiği an kullanıma hazırdır. Diğer büyük ebatlı konutlar kullanım yerinde aynı gün vinç yardımıyla ekstra çatısına kadar montajlanarak oturuma sunulur.

Konteyner ev modeline yoğun ilgi bu konutların farklı firmalarla üretimini cazip hale getirmiştir. Sektörde yeni teknoloji kullanımıyla uzun ömürlü konseptte konutlarla birlikte merdiven altı tabir edilen üretimlerin de bulunduğu bir gerçek. Uzun ömürlü kullanımda ergonomisiyle sorunsuz bir konteyner eve sahip olmak isteyenlere tamamıyla duvardan çatıya sandviç panel sisteme sahip konutları öneririz. Sandviç panel sistemli konutlar yüzde 60’a varan oranlarda enerji tasarrufuyla konteyner ev fiyatlarını kullanımda kazandıracağı ekonomiyle farklı kılacaktır. Yine üretimde kaynaksız cıvata somunlu teknolojinin kullanımı yapı ömrünün uzaması açısından son derece önemli faktör. Uzun ömürlü kullanımda sorunsuz ve cazip konteyner ev fiyatları için Karmod teknik özelliklerini mutlaka inceleyerek kıyaslamanızı öneririz.

Hazır yapı konseptinde hızlı üretim, işçilik gerektirmemesi, aynı gün kullanıma hazır olması gibi avantajlar konteyner ev modelini tercih edilmede öncelikli kılmıştır. Konfor beklentisini diğer konut modelleri kadar karşılayan yenilikçi bir sisteme sahiptir. Konteyner ev modelinin bu yenilikçi sistemini bilenler özellikle müstakil konutta bu ev modelini tercih etmektedir.

Yapı inşa süreçlerini tamamıyla geride bırakan yenilikçi konut sistemiyle işçilik avantajlarını prefabrik konteyner ev fiyatlarına yansıtmaktadır. Bu yönüyle müstakil konut sahibi olmak isteyen her gelir grubuna önemli avantajlar kazandırmaktadır. Şunu belirtebiliriz ki konteyner ev fiyatları diğer konut modellerine göre en az yüzde 30 oranında daha ekonomiktir. Kurulum ve inşa süresi için çok fazla zaman gerektirmemesi kısa sürede konut sahibi olmak isteyenlere ekstra kolaylık sağlar. Konteyner ev fiyatlarını cazip kılan önemli bir fark da işçilik maliyetleridir. Klasik betonarme tarzı konut yapımında çok sayıda usta ile uğraşmak gerekirken bu sistemle usta sorunları tamamen ortadan kalkar. Konut işçilik maliyetleri neredeyse sıfırlanır. Bu da konteyner ev fiyatlarına önemli bir cazibe olarak yansır.

Konteyner ev modeliyle çok sayıda konut tasarımı üretilebilmektedir. Seçimde her konut modelinde olduğu gibi kullanım amacınız ve bütçe imkanlarınız öne çıkar. Müstakil konutta bütçeniz ortanın bir miktar üzerinde ve 3+1, 4+1 gibi geniş planlara ilgi duyuyorsanız konteyner ev modellerinde size özel lüks konsept tasarımları mutlaka bulacaksınız. Bütçe imkanlarınız sınırlı ve bana 1+1 veya 2+1 planda bir ev yeterli olur diyorsanız 35 ve 42 m2 konteyner ev modelleri sizin için yeterli olacaktır.

Hazır yapı sektöründe en fazla konut modeli ve üretimi bulunan marka kuşkusuz Karmod. Bu nedenle yeni çıkan konut modelleriyle avantajları incelemek için Karmod konteyner ev fiyatlarını bu siteden görerek inceleyebilirsiniz. Cazip fiyatla birlikte en iyi en konforlu konteyner eve de sahip olmak öncelikli hedefiniz olmalı. Fiyatları karşılaştırırken üstün üretim farklarının kaliteye yansıyan avantajlarını mutlaka değerlendirmenizde fayda var. Konteyner ev fiyatları satın alma aşamasındaki cazibesi kullanımda da devam edecek mi? Temel fark burada. Karmod konteyner ev fiyatları uzun ömürlü yapı sistemi ve yüksek yalıtım performansıyla enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi sistemiyle kullandıkça da kazandırıyor.

Sektörde çok sayıda konut modeli bulunmakla birlikte 1+1 planda 1+1 çatılı konteyner ev fiyatları her zaman ekonomik olarak bulabilirsiniz. Yine 2+1 konutlarla ilgilenenler için 42 m2 çatılı konteyner ev fiyatlarının güncel bilgisini araştırmanızı öneririz. Konteyner ev fiyatları güncel ekonomik dalgalanmalara göre değiştiğinden güncel fiyatları sorgulamanızı öneririz. Fiyatını çok ekonomik gördüğünüz çatılı konteyner ev fiyatlarını da mutlaka detaylı inceleyiniz. Bazen teknik detaylarda önemli farklar bulunabilmektedir.

Ankara Şube

 Şube tel : 0 312 393 00 63
Gsm: 0 532 175 73 36
WhatsApp: ‎‎0 532 175 73 36
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Osmangazi̇ Mah. Özal Bulvarı No:174
Saray-Pursaklar / Ankara

Antalya Şube

Şube tel : 0 242 463 15 55
Gsm: 0 532 172 85 38
WhatsApp: ‎0 532 172 85 38
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144
(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya

Bursa Şube

Şube Tel : 0 224 211 63 66 (PBX)
Gsm: 0 530 513 50 17
WhatsApp: ‎0 530 513 50 17
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Yeni Yalova Yolu Üzeri Panayır Köy Kavşağı No: 465 / Osmangazi / Bursa / Türkiye