Select Your Country

Tunçbilek termik santral şantiye prefabrik işçi kampı

Proje Açıklaması

Tunçbilek termik santral şantiye prefabrik işçi kampı
Kütahya ilimizdeki Tunçbilek Termik Santrali, Türkiye’nin önemli termik santrallerinden biri olup ülkemiz elektrik üretimine yüzde bire yakın önemli oranda katkı sağlamaktadır. Elektrik üretim kapasitesiyle 500 binin üzerinde konutun günlük elektrik enerjisi ihtiyacını karşılamaktadır. Tunçbilek Termik Santrali 1.6 milyar kilovatsaat elektrik üretimiyle 500 bine yakın insanın ihtiyacı olan (sanayi, raylı ulaşım, konut, çevre aydınlatma, resmi daire) gerekli tüm elektrik enerji ihtiyacını karşılayabilir duruma sahip. 
Kütahya’nın bir diğer termik santrali de Tavşanlı ilçesinin Gürağaç Köyü’nün Ebilcikaltı mevkiinde bulunan Polat Termik Santrali’dir. Türkiye’nin 18., Katahya’nın ise 3. büyük Termik Santrali olan bu santralde 357 milyon kilovatsaat elektrik üretimiyle 110 bin kişiye yakın nüfusun günlük enerji ihtiyacı karşılanıyor. Sadece konut bazında ise 113 bin konutun enerji ihtiyacı bu santralden karşılanıyor. Karmod olarak Türkiye’nin enerji santrallerine şantiye yapılarımızla destek vermeye devam ediyoruz. Polat Holding’in Kütahya’daki enerji projesinde görev alacak çalışanlar için işçi şantiye binalarımızı Karmod güvencesinde kurulumla teslim ettik. İşçi kampı olarak kullanılacak tesis 2 şantiye binasından oluşuyor. Her bina 261 m² büyüklüğe sahip. 522 metrekare büyüklükteki yapı grubunda yatakhanelerle beraber büyükçe bir yemek salonuna sahip yemekhane ve yemek pişirme mutfağı yer alıyor. Misafirlere ait ayrı bir yatakhane odası da şantiye yerleşkesinde bulunuyor. İşçi soyunma odaları, revir, dinlenme odası, wc ve duş üniteleri şantiye yapısında yer alan diğer alanlar.
Karmod olarak 1986 yılından bugüne tecrübemiz, sahip olduğumuz teknolojiler, üretkenliğimiz, lojistik ve saha kurulum organizasyonlarımızla gerek yurtiçi gerekse yurtdışında çok sayıda önemli projeye şantiye yapılarımızla destek olduk. İnşaat, yol yapım, havalimanı inşaatları, petrol, doğalgaz ve diğer enerji şantiyeleri, maden sahaları gibi bir çok alanda şantiye yapılarımız güvenle kullanılıyor. Şantiye yerleşkelerine sağladığımız yapı grubumuzda yönetici ofisileri, teknik çalışma ofisleri, toplantı salonları, laboratuvar binaları, özel test odaları, yönetici yatakhaneleri, personel yatakhaneleri, yemek salonu ve yemekhane binaları, yemek pişirme mutfağı, özel dondurucu odaları, ibadethaneler, sağlık hizmet binası ve revir, insan kaynakları ofisi, kantin, dinlenme salonları, çamaşırhane, wc duş üniteleri gibi yapılar yer alıyor.
Bugüne kadar şantiye yapı projelerinde tamamladığımız önemli projeler arasında Azerbaycan Şahdeniz 2 Şantiye Yerleşkesi, İstanbul Yeni Havalimanı şantiye binalarını, Suudi Arabistan Tureyf Maden şantiye binalarını, Eritre altın madeni şantiye binalarını sayabiliriz. Bunların her biri alanlarında ilk ve enleriyle öne çıkan projeler arasında. Şahdeniz 2, Azerbaycan’ın başkenti Bakü yakınlarında bugüne kadar tesbit edilebilmiş Dünyanın en büyük doğalgaz yataklarına sahip projesi. Projede çıkartılan doğalgaz ülkemiz topraklarından geçen TANAP hattıyla tüm Avrupa’ya enerji sağlıyor. Yine İstanbul Yeni Havalimanı yıllık 150 milyon yolcu transfer kapasitesiyle ülkemizin gururu ve Dünyanın imrenerek baktığı önemli bir proje. Karmod olarak teknolojik üretim hızımız, lojistik kolaylığımız ve yerinde kullanıma hazır kısa sürede kurulum avantajlarımızla önemli projelerin başlangıcında yer almayı sürdüreceğiz.

Metrekare

261 + 261

Sipariş Adedi

2 Ünite