Select Your Country

Boğaziçi Şehri Projesi için Lüks Prefabrik Satış Ofisi

Proje Açıklaması

Boğaziçi Şehri Projesi için Lüks Prefabrik Satış Ofisi
Markalı özel konsept konut projelerine satış ve proje ofis yapıları üreten Karmod, İstanbul’da önemli bir konsept konut projesine satış ofisi kurdu. Karmod, Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketi Sinpaş GYO’nun, İstanbul Küçükçekmece’de gerçekleştirdiği Bosphorus City (Boğaziçi Şehir) marka konut projesi için hazırladığı modern satış ofisini kullanıma hazır kurulumla teslim etti. Proje özelliği ve değerine özel tamamen yeni bir konsept sunan lüks ahşap kaplama uygulamasıyla satış ofisi binası iki kat halinde inşa edildi. Karmod uzmanlığı ile tasarlanan lüks ofis binasının Karmod üretim tesislerinde teknolojik bant hattında kısa sürede ön üretimi gerçekleştirildi. Demonte olarak kullanım yerine sevk edilen yapı birleşenleri Karmod’un uzman ekiplerince montajı gerçekleştirilerek kullanıma hazır teslim edildi.
İstanbul Halkalı’daki Bosphorus City, Dünyanın sayılı konsept projelerinden biri olup alanında Türkiye’de ilk gerçekleştirilen konsept proje olma özelliğine sahip. Projenin ana kurgusunda yer alan boğaz konsepti ile sanki İstanbul Boğazı’ı ve onun her zaman canlı kıyı yaşamını Küçükçekmece’ye taşıyor. Bosphorus City, farklı mimari tasarım tarzıyla adeta gerçek İstanbul Boğazı’nı minyatür tabir edebileceğimiz orjinallikte projeye yansımış. Bu benzersiz proje ile yeni bir Boğaz serenomisine hazır olun. Ortaköy’den sandala binmeye ne dersiniz?  Tarihi Emirgan Korusu’nda bir çay molası lütfen. Ardından Kanlıca’da meşhur yoğurdun tadına bakalım. Kandili’de vira bismillah Lüfer için olta atalım. Bosphorus City’de mini boğaz boyunca sıralanan eşsiz yalılarda Vaniköy, Yeniköy, Anadoluhisarı, Rumelihisarı, Çubuklu ve Beylerbeyi’ni içinde yaşıyormuş gibi tarih kokan kadim anılara dalarsınız. Kıyıdaki yalıların hemen ardında yükselen apartman ve rezidans dairelerde bu mini boğaza yukardan bakmakta ayrı bir keyif.
Küçükçekmece’nin Halkalı semtinde 246 bin metrekarelik devasa bir alana projelendirilip kurulan minyatür İstanbul Boğazı temalı Bosphorus City, kurulumuyla bölgeye de ayrı bir değer kattı. Proje kapsamında hazırlanan 2 bin 796 konutla beraber sosyal tesis donatıları, dinlenme alanları, yeşil alanlarıyla Bosphorus City hep gündemde kalacak. 
Modern konseptte marka konut projelerine özel Satış ve Lansman Ofisleri üreten Karmod, Türkiye’nin öne çıkan firmalarının tercihi oldu. Proje tanıtım ofislerine özel geliştirilen estetik mimari, ferah mekanlar ve modern tasarımların her detayı Karmod uzmanlığını yansıtıyor. Karmod Ofis yapılarının temel farkı teknolojik hatta çok kısa sürelerde ön üretim gerçekleştirilmesi, demonte yapı birleşenlerinin kolay nakliye edilebilmesi ve Karmod uzman ekiplerince yerinde başka ustalara gerek duymadan kullanıma hazır kurulum yapılabiliyor oluşudur. Marka konut projelerinin beklentileri yüksek lansman ofislerine güvenli ve estetik yapılarımızla değer katıyoruz. Henüz ofise girişte geniş ve ferah bir ana salon proje önemini yansıtır niteliklere sahip. Bu geniş mekanda konsept projeye ait ana maket projenin müşterilerin algısına daha kolay sunulmasında ana yardımcıdır. Türkiye’nin neresinde olursa olsun marka projelerin satış ve lansmanlarına özel ofis yapılarımızla hizmetindeyiz.

Lokasyon

Türkiye, İstanbul

Sipariş Adedi

1 Ünite