Select Your Country

Karmod’tan Monumento Kartal’a Satış Ve Tanıtım Ofisi

Proje Açıklaması

Karmod’tan Monumento Kartal’a Satış Ve Tanıtım Ofisi
Karmod olarak 1986 yılından bugüne hazır yapı sektöründeki tecrübemiz ve uzmanlık içeren organizasyonlarımızla çok sayıda öne çıkan önemli projenin tercihi olmaya devam ediyoruz. Konut, şantiye binaları, eğitim ve hastane binaları, ofis ve yönetim binaları gibi çok sayıda yapının üretimini gerçekleştirip kullanıma hazır kurulumla teslim ediyoruz. Bu tarz projelerimizle beraber İstanbul genelinde marka projelerin lansman ve tanıtımlarının yapıldığı satış ve tanıtım ofisi binalarının da tercihi olduk. Sinpaş Bosphorus City, Sinpaş İş Modern Ambarlı, Yedi Mavi, Marmara Kule, Safi Espadon, Eston Şehir, Monumento Kartal bu tercihlerden bazıları. 
Yapımı Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından İstanbul Kartal’da gerçekleştirilen ‘Monumento Kartal’ projesi inşaat süreci boyunca Satış ve Tanıtım Ofisi olarka Karmod’u tercih etti. Proje sahasının hemen yanına konuşlandırılan Ofis binamız içerisinde projenin büyük bir maketi sergilendi, misafirler ağırlandı, satışlar gerçekleştirildi. 5 bin 111 metrekare büyüklükteki bir arsa üzerine inşa edilen Monumento Kartal projesi 13 bin 883 metrekare bağımsız ticari alanla beraber 14 bin 977 metrekare ortak kullanım alanını bulunan devasa büyüklükte bir proje kimliğine sahip. Monumento Kartal, Yeni Nesil teknolojik donanımları, mimari ergonomisi kurumsal olarak belirlediği ‘Farkı Farkedenlere’ sloganıyla Anadolu Yakası’nın prestij ticare mekan markaları arasında yerini aldı. Proje ayrıca Adalar ve İzmit Körfezi’ne geniş açıdan bakacak şekilde tasarlanan cephe görünümüne sahip. Modern mimari, yüksek tavan, ferahlık veren cephe görünümü ve yeni nesil teknolojik donanıma sahip Monumento Kartal’da ticari ofis alanlarının yanı sıra, toplantı salonları, concierge hizmeti, shuttle özel servis hizmeti, yemek (catering) hizmeti, vale otopark, kurye, ofis temizlik gibi özel hizmetler yer alıyor. Projede SPA Merkezi, Kat Bahçeleri, Fitness Salon, Kapalı Yüzme Havuzu, Cafe gibi sosyal alan donatıları yer alıyor.
Karmod olarak Monumento Kartal projesinin yapım aşamasında inşaa ettiğimiz modern satış ve tanıtım ofisi 135 metrekare büyüklükte tek katlı konseptte kurulum yapıldı. Ofis yapısına ilk girildiğinde içinde proje maketinin ve önemli detaylarının sergilendiği genişçe bir salon ziyaretçileri karşılıyor. Aynı alan içerisine yerleştirilen oturma gruplarında konuklar hem proje hakkında satış temsilcilerinden bilgi alıyor hem de dinleniyorlar. Salon duvarlarında proje plan ve detayları müşterilerin detaylı incelemelerine sunuluyor. Ana salonu duvarla bölen arka Alana ortadan giriliyor. Sol kısımda çok amaçlı toplantı odası, sağ kısımda önde yönetici çalışma odası, arka kısımda mutfak, wc ile beraber çok amaçlı oda bulunuyor. En arka kısımda farklı bir kapı girişi ile Satış Ofisine gelen mutfak ve diğer ihtiyaçların ön satış ofisindeki satış temsilcileri ve müşterilere rahatsızlık vermeden, ana girişi karmaşaya sokmadan içeri alınmasına kolaylık sağlıyor. Bölgedeki ticari hayata yön veren önemli projelerden biri olan Monumento Kartal için ürettiğimiz Satış ve Tanıtım Ofisi binamızı dört kişilik ekibimizle sadece 4 günde kurulum yaparak teslim ettik.

Lokasyon

Türkiye, İstanbul

Metrekare

135