Select Your Country

Hakkımızda

Kurulumu kolay, hızlı ve pratik yaşam çözümleri olan prefabrik ürünler her geçen gün hayatımızda yer ediyor. Hem iş dünyasının ihtiyaçları hem de bireylerin yaşamı için zengin çeşit barındıran prefabrik yapıların betonarme yapılara göre birçok avantajı bulunuyor.

Hazır yapılar alanında deneyimli bir marka olan Karmod Prefabrik ise sektörün ilklerinden. 5 kıtada, 100’ü aşkın ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile Türkiye’nin alanında lokomotif markalarından. Karmod Prefabrik markası hazır yapılar pazarına ilk ürününü 1986 yılında sunuyor. O günden günümüz ürün gamını sürekli genişleterek daha büyük hedef kitlelere ulaşıyor.

Karmod Prefabrik, ar-ge ve teknolojiye verdiği önem, nitelikli insan kaynağı, etik çalışma anlayışı, ihtiyaca göre ürün geliştirme gibi özellikleriyle Türkiye’nin birçok kurumsal markasına çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Kamu kurumlarından özel sektöre; askeri tesislerden havalimanlarına kadar birçok alanda çözümler geliştiren Karmod Prefabrik, bugüne kadar BP’den İDO’ya, Türk Hava Yolları’ndan Ağaoğlu İnşaat’a kadar çok sayıda yerli ve yabancı markaya hizmet verdi.

Karmod Prefabrik, kurumsal müşterileri için şantiye binaları, yemekhane ve yatakhaneler, modern ofisler ile acil yerleşim üniteleri; bireyler için ise tek ve çift katlı konutlar, yazlıkların yanı sıra villa çözümleri sunmaktadır.