Select Your Country

Yemekhaneler

Çok sayıda grup çalışana sahip işletmelerle şantiye yerleşkelerinde görev alan personele sağlıklı ve hijyenik ortamla beraber onlara konforlu bir yemek salonu hazırlamak ekstra motivasyonları açısından oldukça önemli. Karmod, işletmelere özel mutfak ve yemek salonları içeren prefabrik yemekhane binalarını projeden kuruluma kadar kısa sürelerde hazırlayarak teslim ediyor.

Mesaileri süresince yemeklerini iş yerlerinde yemek durumunda olan çalışanlara modüler kurulumlu ergonomik yapılarıyla yemek anlarını dinlenip rahatlayacakları konforlu mekanlarda keyifle geçirmelerine katkıda bulunuyor. Maksimum genişlikte mekan sunumu, ergonomik yerleşimde mutfak ekipmanları, özel havalandırma sistemi, sıcak ve soğuk hava izolasyon ve ısıtma sistemleri, hijyen şartlarında lavabo planlaması gibi çok sayıda detay çözümleriyle prefabrik yemekhane modellerimiz personelin yemek yerken aynı zamanda keyif içinde zindelik kazanması için tasarlandı.

Yönetici ve çalışanların sağlıklı bir ortamda yemek yerken keyifle dinlenecekleri prefabrik yemekhane yapılarına Karmod güvencesiyle ekonomik fiyatlarla sahip olun. Uzman mimar ve mühendisler kontrolünde isteğe bağlı olarak tek katlı veya iki katlı olarak istenilen ölçülerde projelendirilerek modern tesislerde üretilen yemekhane yapıları uzman ekiplerimizce kullanıma hazır kurulumla teslim edilmektedir. Yemek salonu, mutfak, dağıtım reyonu, bulaşıkhane, kiler, lavabo gibi üniteler ergonomik tasarımda konforlu mekanlar içermektedir.

Modüler yemekhane binalarımızda kullanacak personel sayısına orantılı olarak lavabolar, soyunma odaları, wc duş üniteleri ile engelli çalışan ve misafir kullanımına özel uygulamalar projelendirilerek hazırlanmaktadır.

Yemekhane binalarımızda statik yapı güvenliği de üst düzeyde. Örneğin bin 500 kişilik bir yemek salonumuzda tek öğünde iki grup paylaşımıyla 3 bin kişiye yemek hizmeti sunulmaktadır. Üç öğünde 9 bin kişilik bir kullanım tarafiği oluşmaktadır. Her gün bu kadar insana hizmet sunan yemek salonlarımızda konforun yanı sıra güvenli ortamda yemek yemelerini, keyif almalarını, mutlulukla beraber zindelik kazanmalarını Karmod uzmanlığımızla hazırladığımız binalarımızda özenle planlıyoruz.

Dünya genelinde projelere imza atan Karmod’un yemekhane yapıları arasında işçi şantiyeleri, sosyal tesisler, restoranlar, fabrikalar, askeri tesiler, belediye ve diğer kamu kurumları, hastaneler, okullar gibi bir çok yemekhane modeli yer almaktadır. 10 kişiden binlerce kişilik büyük yemek salonlarına kadar hazır veya özel proje yemekhaneler Karmod profesyonelliğiyle özenle hazırlanmaktadır.