Select Your Country

Prefabrik Villa

Yaşam alanında farklılık arayanların tercihi çift katlı prefabrik villa. Daha geniş ergonomik planlar, kullanım avantajı bu yapılarda öne çıkan özellikler. Çift katlı dubleks prefabrik evler şehrin içinde villa konforunda alternatif bir yapı modeliyle inşa ediliyor. Hafif çelik konutlar böylece şehrin estetiğinde yerini alıyor.
Çift katlı prefabrik villalar hem ilk ev sahibi olacak, hem de ikinci evine sahip olmak isteyenler için en kolay konut tercihi. Farkıyla öne çıkan modern tasarımlar, estetik detay çözümlemeleri, farklı beğenilere özel plan alternatifleri, kullanım ergonomisiyle sunduğu konfor ve ekonomiyle Karmod Ev beklentileriniz için özenle hazırlandı.

Yapı güvenliği açısından özel hazırlanan statik hesaplamaları, depreme karşı güvenli esnek çelik ana taşıyıcı sistemleriyle prefabrik evler klasik betonarme yapı sistemine göre depreme karşı oldukça güvenli. Her biri konutta uzman teknik ekiplerin özgün tasarımlarını yansıtan Karmod Evler teknolojik üretim hattında, bant sisteminde kaynaksız vidalı ve geçmeli sistemle hazırlanarak yerinde yine Karmod ekiplerince kullanıma hazır kurulumla teslim edilmektedir. 

Çift katlı evlerin öne çıkan özelliği başta da değindiğimiz gibi villa tasarım konforunu yansıtması. Dış görünüşüyle göz kamaştıran estetik tasarım, içte konfora dönüşen ergonomik kullanımdaki ferah mekan tercihleri öne çıkıyor. Hafif çelik taşıyıcı sistemin sağladığı avantaj içerde geniş ve ferah mekan tasarımlarına kolayca yansıtılabiliyor. Diğer alternatif yapı modellerine göre bu avantaj kullananlara farklı bir rahatlık veriyor. İç mekanda villa veya dubleks evlerde olduğu gibi üst kata bağlanan merdiven müşteri tercihine göre ahşap kaplama veya paslanmas estetik metal malzemeden hazırlanabilmektedir. Oda tercihleri o kadar alternatifli ki seçim size kalmış. Kullanım amacınıza göre giriş katta Amerikan salonun yerleştiği bir mekan tercihi üst katta iki oda ile wc-duş ünitesi tercihiyle başlayıp, aile büyüklüğünüze göre çok farklı büyüklüklere göre hazırlanabilmektedir.
Yapı standart olarak sandviç sistemli yüksek izolasyonlu duvar panelleriyle hazırlanmakta olup isteğinize göre dış mekanda ahşap desenli, fugalı, taş desen gibi alternatif kaplama uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir. Yine alternatifli boya kombinasyon tercihleriyle konutu daha da albenili kılmak mümkün. Çift katlı prefabrik evlerin çatı sisteminde tamamen paslanmaz çelik malzemeden çatı makas örgüsü kullanılmaktadır. Çatı kaplamasında özel izolasyon sağlayan şilte ile beraber metal kaplama veya şingle kullanımı veya daha fazla izolasyon için osb ve mebran uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.