Select Your Country

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik Ev Fiyatları

Konut sahibi olmak isteyenler için şehir, lokasyon, evin konumu, hangi yapı modeliyle yapıldığı gibi temel değerlendirmelerle beraber evin fiyatı karar sürecine direk etken oluşturuyor. Prefabrik Ev Fiyatları denildiğinde de maliyeti etkileyen farklı nedenlerin olduğu bilinmesi gereken önemli bir gerçek. 

Peki ev fiyatlarını neler belirliyor?
Prefabrik sektörü denildiğinde büyük bir organizasyondan bahsediyoruz. Sektörde her sektörde olduğu gibi farklı üretim anlayışına sahip büyük – küçük firmaların varlığından haberdar olmamız gerikir. Sektöre yeni giriş yapmış, gerekli alt yapıya sahip olmayan, üretim kalitesi ve organizasyonu bulunmayan kısa sürede para kazanma amacındaki küçük işletmeler bu sektörde de mevcut malesef. 

Fiyatı etkileyen nedenleri sıraladığımızda ilk olarak birikim ve uzmanlıktan bahsedebiliriz. Prefabrik ev üretiminde tasarımdan üretime, montajdan satış sonrası servis hizmetlerine varana kadar memnuniyetiniz açısından önemli bir organizasyon gerekiyor. İşte birikim ve uzmanlıktan kastımız bu. Satın aldığınız ürün size teslim edildiğinde beklentilerinizi karşılayacak mı yoksa karşılamaktan çok uzakta bir sorun yumağı mı oluşturacak. Nihayetinde hayal ettiğiniz ev ciddi bir bütçe ayırarak uzun yıllar kullanım amacıyla adeta dönüşü olmayan bir yola girmiş olacaksınız. Bu noktada 1986 yılından bugüne üretim tecrübesi ve 110’u aşkın dünya ülkesine ihracat gerçekleştiren güçlü bir marka olarak Karmod uzmanlığı ile daima yanınızda olacak.

Prefabrik ev fiyatları belirlemede bir diğer önemli etken de malzeme kalitesi. Toplam malzeme kalitesi hem yapı güvenliği açısından hem de kullanım ömrüyle beraber sağladığı konfor açısından değerlendirildiğinde ev için göz ardı edilemeyecek kadar önemli. Örneğin çelik ana taşıyıci sistemde kullanılan metal kalınlığı bina statiği açısından hayati anlam taşır. Bu kalınlıkla milimetrik olarak oynanarak üretim maliyeti fark edilir oranda düşürülebilir. Ancak bu evin ne kadar güvenilir olacağı tartışma konusu olacaktır. Bu durumu müşterilerin ayırt etme imkanı malesef yoktur. Ancak olası istenmeyen durumlar oluştuğunda uzmanların analiziyle bunu anlabilseler de o zaman çok geç olacaktır. Bahsi geçen risklerle karşılaşmadan prefabrik evde sevdiklerinizle güvenle yaşayabilmeniz için malzeme standartlarından asla taviz vermeyen kurumsal firmalarla çaışmanızı öneririz. Detaya inildiğinde duvar blok kalınlıkları, çatı örtüsü altı çelik makas örgüleri, çatı kaplamaları, kapı ve pencereler, çelik kapı, elektrik tesisat malzemeleri ve armatürleri, atık ve sıhhi tesisat malzemeleri ve armatürleri güvenilir ve konforlu bir ev beklentisi için ev fiyatını değerlendirirken size önemli ip uçları verecektir.

Fiyatı değerlendirirken burada satış sonrası hizmet faktöründen de bahsetmek gerekir. Prefabrik ev fiyatı ve sonrası beklentilerinizi sıraladığınızda satınaldığınız firmanın satış sonrası destek hizmetinin bulunup bulunmadığını mutlaka araştırın. Zaman içerisinde evinizi kullanırken yaşayacağınız sorunlarda satış sonrası desteğiyle sizin yanınızda olacak kurumsal firmalara yönelmenizi öneririz. 
 

Tek Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

 

Çift Katlı Prefabrik Ev Fiyatları

 

 

Prefabrik Ev Kurulumu